Seria lamp Nowodvorski WHEEL

Aktualnie przeglądasz 4 produkty z kategorii Seria lamp Nowodvorski WHEEL. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 4 z 4 ofert

Kolekcja wheel nowodvorski składa się z nietypowej kolekcji lamp. Na oświetlenie składają się 3 modele lamp o unikalnej formie. Kształt oraz konstrukcja odbiegają od standardowych wyobrażeń lamp. Mimo swej wyjątkowości lampy nadają się do aranżacji pomieszczeń o charakterze wypoczynkowym. Podana kolekcja nadaje się do aranżacji kuchni. Wykorzystując walory estetyczne oświetlenia produkty można ze sobą łączyć. Kompozycje tego typu mogą oświetlać każdy kąt domu. Nowoczesny charakter lamp sprawdzi się w nowoczesnych wnętrza o minimalistycznym charakterze.

Nietypowość kolekcji wheel 

Lampy z kolekcji wheel to prawdziwa kwintesencja indywidualizmu. Nietypowa forma oraz materiały to charakterystyczne cechy kolekcji. Każda lampa została wykonana z połączenia sklejki oraz stali lakierowanej. Kształty lamp nowodvorski wheel bardzo się od siebie różnią. W pierwszej grupie znajdziemy proste lampy wiszące. Za klosz odpowiadają 2 koła połączone ze sobą w kształt odwróconego V. Modele na wiszącym stelażu występują w dwóch rodzajach. Pierwsza wersja występuje w kolorze czarnym. Druga wersja oddaje efekt podstarzałego złota.

Druga kategoria lamp swoim wyglądem przypomina mały gong do medytacji. Dwa okręgi sklejki zostały zamknięte w stalowym stelażu. Lampa ta jest typowym przykładem lampki nocnej. Można ją postawić na szafce lub stoliku. Oświetlenie występuje w kolorze czarnym. Druga wersja jest jest imitacją postarzałego złota.

Trzecia kategoria to lampy wiszące. Tutaj możemy wyróżnić aż 3 modele. Każdy z nich składa się z prostokątnej sklejki oraz czarnego uchwytu. Lampę można nabyć w kolorze czarnym. Istnieją także dwie lampy z efektem podstarzenia. W tym jedna z czarnym kołem pośrodku.