Nowodvorski

Aktualnie przeglądasz 1048 produktów z kategorii Nowodvorski. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 48 z 1048 ofert


Zaczęło się od małej, rodzinnej firmy, w której pracowało zaledwie kilka osób. Działała ona w branży oświetleniowej: produkowała lampy. Jej produkty szybko znalazły grono zadowolonych nabywców. Kupujący cenili przede wszystkim jakość stosowanych materiałów, niespotykane wzornictwo, dobraną kolorystykę oraz precyzję i szybkość wykonania. Dzisiaj Nowodvorski Lighting to prężnie działające przedsiębiorstwo, któremu jednak nadal przyświeca ten sam od wielu lat cel: zadowolić każdego klienta.

Każdy człowiek potrzebuje światła. Tak, jak powietrza. Wiadomo, że najlepsze jest światło naturalne, które zapewnia zdrowszy sen, prawdziwy odpoczynek i lepsze samopoczucie. Gdy jednak zapada zmierzch, nie ma wyboru: zastępuje je światło sztuczne. Mówi się, że oświetlenie powinno pasować nie tylko do wnętrza mieszkania, do danego pomieszczenia, ale także do charakteru i stylu życia domowników. Tą dewizą kierują się założyciele oraz pracownicy firmy Nowodvorski Lighting.

Oświetlenie Nowodvorski - jasna przeszłość i świetlana przyszłość

Gdy w 1994 roku w Częstochowie powstała rodzinna firma, zatrudniająca parę osób, nikt nie przypuszczał, że za kilkanaście lat będzie ona popularna i w Polsce, i zagranicą. Najpierw znana pod nazwą Technolux Sp.j., w październiku 2011 roku zmieniła nazwę na Nowodvorski Lighting. Właśnie pod tym drugim szyldem projektuje i produkuje oświetlenie do mieszkań, domów, ale również do obiektów użyteczności publicznej, choćby urzędów, banków i instytucji. Firma zatrudnia 360 osób. Dziennie sprzedaje około 3000 sztuk opraw. Lampy Nowodvorski oświecają nie tylko salony, kuchnie czy sypialnie i pokoje dziecięce w domach Polaków. Są one także znane na Zachodzie i Wschodzie. Wśród stałych odbiorców oferty Nowodvorski znajdują się Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, ale też m.in. Białoruś, Bułgaria, Kazachstan i Słowacja. Oświetlenie Nowodvorski trafia też do bardziej egzotycznych krajów, przykładowo do Senegalu, na Cypr i Maltę.

Lampy marki Nowodvorski - oferta dobrze oświetlona

W ofercie Nowodvorski znajduje się obecnie ponad 1500 modeli lamp. Każdy zatem klient znajdzie oświetlenie na miarę swojego gustu i swoich potrzeb. Produkty oświetleniowe tej firmy to propozycja zarówno dla osób, ceniących tradycję i klasykę, jak i dla tych stawiających na nowoczesny design. Lampy Nowodvorski to grupy produktów: Modern, Spotlights, Bent Glass Lamps, Classic, Kids, Bathroom, Outdoor. Miłośnicy domów i mieszkań, urządzonych w stylach minimalistycznym, romantycznym, industrialnym, skandynawskim, prowansalskim, rustykalnym czy w każdym innym stylu bez problemu dopasują do swoich wnętrz oświetlenie z poszczególnych kolekcji Nowodvorski.

Bogato zdobione, 10-ramienne żyrandole, wykonane ze stali lakierowanej, będą pasowały do salonu, urządzonego w stylu klasycznym. Prosta lampa w stylu eko dopełni stylizacji do pokoju dziennego w stylu rustykalnym, natomiast 4-punktowe oświetlenie z mosiądzu sprawdzi się w salonie, w którym króluje styl skandynawski. Lampa z trzema kloszami, przypominającymi uliczne lampy albo te, oświetlające halę produkcyjną, bez kłopotu wkomponuje się w salon, który został zaprojektowany w stylu industrialnym. Nawet najmłodsi klienci będą zadowoleni, jeśli w ich kolorowych pokojach pojawi się podświetlana listwa w kształcie... autobusu, flagi pirata czy biedronek. Takie lampy poruszą ich wyobraźnię. Popularnością cieszą się także lampy z giętego szkła, zarówno w mieszkaniach, jak i budynkach komercyjnych. W tym przypadku ozdobą samą w sobie mogą być malowidła na szkle.

Asortyment to zarówno żyrandole i lampy klasyczne, ale także oświetlenie punktowe. Oświetlenie marki Nowodvorski to lampy czy kinkiety do pokoju, lecz również do kuchni, łazienki, przedpokoju, nawet na schody, do piwinicy, garażu, garderoby i spiżarni. To lampy sufitowe, ścienne, podłogowe. Kto ma ogród, działkę czy nawet balkon, ten także może doświetlić to miejsce lampami z etykietką Nowodvorski. Akcesoria, jak żarówki dekoracyjne, świetlówki czy reflektory, tak samo można kupić. Novodvorsky lampy można nabyć w rozmaitych wersjach kolorystycznych.

Novodvorsky lampy - jasne, że praktyczne

Sztuczne oświetlenie w każdym pomieszczeniu (podobnie - na zewnątrz) wprowadza określony nastrój. Tym samym spełnia funkcję ozdobną, lecz bardziej istotna jest tutaj praktyczna rola oświetlenia danego pomieszczenia czy powierzchni. Rzecz tkwi m.in. w odpowiednim kącie padania światła. Wnętrze musi być tak oświetlone, żeby wzrok się nie męczył, musi być zatem dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Lampy Nowodvorski pomagają sprostać temu zadaniu, nie tylko poprzez regulowanie intensywności światła. Przykładowo: dzięki zastosowaniu elastycznego ramienia (nie tylko w lampach i kinkietach, ale też w żyrandolach), można dowolnie regulować rozmieszczenie poszczególnych źródeł światła. W oświetleniu Nowodvorski, w wybranych modelach, można nawet zmieniać kształt lampy. Praktyczne są też lampy Nowodvorsky, które są rozwiązaniem typu dwa w jednym. To znaczy: lampa podłogowa może jednocześnie funkcjonować jako lampka nocna. Oświetlenie Nowodvorski na swój sposób może rosnąć... wraz z dzieckiem. Są bowiem dostępne w sprzedaży lampy typu puzzle. Można zdecydować się na jeden taki element (jednopunktowe oświetlenie wystarczy do pokoju noworodka) lub je łączyć - właśnie niczym puzzle (więcej światła przyda się w pokoju dziecka w wieku szkolnym).