Seria lamp Nowodvorski SOFT LED

Aktualnie przeglądasz 23 produkty z kategorii Seria lamp Nowodvorski SOFT LED. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 23 z 23 ofert

Kolekcja nowodvorski soft led to praktyczny minimalizm w nowoczesnym wydaniu. Funkcjonalna lampa nadaje się do pomieszczeń o charakterze komercyjnym. Podana seria doskonale pasuje do lokali użytkowych. Kolekcja prostych lamp sprawdzi się w we wnętrzach typu open space. Minimalistyczny wygląd sprawdzi się jako oświetlenie każdego sklepu. Prostokątny albo kwadratowy kształt produktu może być przydatny podczas aranżacji korytarza, klatki schodowej czy głównego hollu. Różnorodność kolekcji nowodvorski soft pozwala na wybór stosownego oświetlenia.

Czym zaskakuje kolekcja soft led?

Kolekcja funkcjonalnego oświetlenia zaskakuje nas kształtem. Lampy posiadają charakterystycznie zaokrąglone boki. Dzięki takiemu rozwiązaniu prosta lampa wydaje się bardziej nowoczesna. Drugim elementem, na który warto zwrócić uwagę jest cienkie obramowanie. Lampy z delikatną obwódką pozwalają na maksymalne wykorzystanie światła. Nawet w ciemności kolekcja soft led nowodvorski świeci jasnym i przejrzystym światłem. Każda lampa naścienna została zaopatrzona w oświetlenie ledowe. Ten rodzaj żarówki pozwala na mniejsze rachunki za prąd.

Lampy występują w 3 unikatowych rozmiarach. W ofercie znajdziemy lampy kwadratowe to oświetlania małych pomieszczeń. Standardowe prostokąty do budynków przemysłowych oraz podłużne lampy do korytarza albo oświetlania punktowego. W zależności od rozmiaru lampy zostały wyprodukowane w dwóch wersjach kolorystycznych. Czarne oświetlenie z powodzeniem rozjaśni białe ściany. Biała obwódka lampy doskonale pasuje do ciemnych wnętrz.