Seria lamp Nowodvorski IMBRIA

Aktualnie przeglądasz 8 produktów z kategorii Seria lamp Nowodvorski IMBRIA. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 8 z 8 ofert

Nowoczesna lampa imbria nowodvorski to propozycja dla tych, co pewnym krokiem podążają za trendami. Lampę z powodzeniem możemy montować w minimalistycznych wnętrzach. Jej subtelnie światło pasuje do modnego stylu skandynawskiego. Prostota lampy imbria nowodvorski oraz unikalny charakter sprawia, że produkt jest nietuzinkową dekoracją. Uniwersalność lampy sprawdzi się w każdym wnętrzu. To funkcjonalne oświetlenie nadaje się do kuchni, salonu, sypialni, a nawet korytarza.

Przegląd kolekcji imbria

W skład kolekcji imbria wchodzą lampy wiszące o dość prostej konstrukcji. Stelaż lamp został wykonany ze stalowych prętów. Na końcu każdego z nich znajduje się mały klosz na żarówkę. Kompozycja stalowych prętów jest niezwykle dynamiczna. Całość konstrukcji tworzy ciekawą sieć połączeń. W zależność od modelu możemy wybrać lampy z prostym lub naprzemiennym połączeniem.

Lampa nowodvorski imbria występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Czarna wersja idealnie nadaje się do jasnych pomieszczeń. W asortymencie sklepu znajdziemy lampy w kolorze bieli, które rozjaśnią ciemne wnętrza. W zależności od typu modelu mogą się Państwo zdecydować na 4 wersje oświetlenia. Każda z nich różni się ilością kloszy. W kolekcji imbria mogą Państwo wybrać lampy od 4 do 10 kloszy. Oświetlenie różni się pomiędzy sobą kompozycją stalowej sieci rurek. Na naszej stronie mogą się Państwo zdecydować na lampy typu żyrandol o dość rozłożystym układzie klosza. Pośród 4 wersji lamp imbria mogą się Państwo zdecydować na oświetlenie równoległe. Podany typ lampy polega na umieszczeniu kilku kloszy w jednej linii.