Seria lamp Nowodvorski ALEHANDRO

Aktualnie przeglądasz 14 produkty z kategorii Seria lamp Nowodvorski ALEHANDRO. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 14 z 14 ofert

Kolekcja nowodvorski alehandro to przykład nowoczesnego oświetlania wnętrz. Proste lampy są ciekawą dekoracją świetlną dla każdego rodzaju sufitu. Podany produkt jest doskonały do oświetlania salonu. Sprawdzi się jako oświetlenie ekspozycyjne dla korytarza. Lampy dość ciekawym kształcie nadaje się do minimalistycznych wnętrz. Elegancja w postaci lampymoże oświetlać domy, jak i pomieszczanie biurowe. Ekspozycyjna kolekcja alehandro może być dekoracją dla pomieszczeń o charakterze publicznym np. galerie sztuki czy muzea.

Piękna i prosta lampa alehandro

Lampy z kolekcji alehandro można podzielić na 3 modele. Pierwszą grupę lamp stanowią lampy naścienne. Ta grupa lamp charakteryzuje okrągły kształt. Swoim wyglądem lampa przypomina krążek z charakterystycznym obwodem. Cała otoczka składa się z abażura z wypukłym wzorem. Podłużne plisowanie na lampie to jedyny element dekoracyjny. Wewnątrz szklanego klosza ukrywa się źródło światła. Naścienna lampa alehandro występuje w różnych rozmiarach.

Do drugiej kategorii możemy zaliczyć lampy wiszące. To kategoria dość standardowych lamp. Podobnie, jak w kolekcji naściennej szklany klosz lampy jest otoczony plisowanym abażurem. Jedynym element wyróżniającym jest aluminiowa podstawa. Pełni ona dwie funkcje. Pierwsza z nich umożliwia montaż lampy do sufitu. Druga podtrzymuje cały klosz lampy. W zależności od modelu alehandro lampa może posiadać stopkę w 2 długościach. Stopka krótka nadaje się do niskich ścian. Stopka wysoka z powodzeniem może być stosowana w pomieszczeniach z wysokim sufitem. Kolekcja występuje w 2 wersjach kolorystycznych. Czarna lampa nadaje się do jasnych ścian. Biała lampa tworzy kontrast ze ścianami o ciemnym odcieniu.