Seria lamp Nowodvorski HAWK

Aktualnie przeglądasz 4 produkty z kategorii Seria lamp Nowodvorski HAWK. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 4 z 4 ofert

Kolekcja lamp Nowodvorski Hawk to znakomite rozwiązanie do wnętrz skandynawskich, ale i na wskroś nowoczesnych. Choć wyróżniają je futurystyczne elementy, to wciąż są to propozycje sprawdzające się zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Dostępne w odcieniach złamanej bieli i szarości.

Co wyróżnia lampy z kolekcji Hawk?

Tym, co najbardziej rzuca się w oczy, są charakterystyczne ramiona tych lamp. Nie jest to typowe oświetlenie sufitowe. Lampy z tej serii umieszczane są na sztywnych ramionach, dzięki czemu łatwiej jest je dostosować do wymagań wnętrza. To szczególnie dobre rozwiązanie do małych mieszkań, tam, gdzie jeden punkt oświetlenia musi niekiedy pogodzić wymagania różnych funkcji danego wnętrza, np. jadalni i salonu. W kolekcji dostępne są lampy pojedyncze i podwójne, z dwoma abażurami. Każdy posiada miejsce na 3 żarówki. Wersje kolorystyczne - złamana biel i szarość - doskonale dopasowują się do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Do produkcji wykorzystano stal lakierowaną i szkło oraz tekstylny materiał na abażury.

Lampa Hawk - do jakich wnętrz?

To uniwersalny projekt, który doskonale sprawdzi się do wnętrz urządzonych w najmodniejszych ostatnio stylach. Odnajdzie się zarówno we wnętrzach skandynawskich, jak i industrialnych. Można też łączyć je z romantycznym wystrojem. Kolorystyka lamp została pomyślana w taki sposób, by komponowała się z prawie każdym innym kolorem. Jednocześnie jest to dość silne źródło światła, dobrze doświetlające każde pomieszczenie. Sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i w pokojach hotelowych i innych obiektach użyteczności publicznej.