Seria lamp Nowodvorski MONACO

Aktualnie przeglądasz 5 produktów z kategorii Seria lamp Nowodvorski MONACO. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 5 z 5 ofert

Kolekcja monaco pozwala na szczyptę unikalności w Twoim wnętrzu. Z lampami monaco nowodvorski możesz liczyć na urozmaicenia każdego wnętrza. Lampy te są niezwykle ciekawe. Rustykalny styl doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach nowoczesnych. Prosta konstrukcja pozwala na małą dekoracje każdego sufitu albo ściany. Wygląd lampy zachęci do oświetlenia surowej stylistyki wnętrz. Desing kolekcji może być przydatny, wszędzie tam, gdzie moda gra pierwsze skrzypce. Lampa swoim kształtem pasuje do sklepów, zakładów fryzjerskich albo lokali gastronomicznych. Rustykalne modele oświetlenia sprawdzą się w mieszkaniu oraz budynkach wielorodzinnych.

Rustykalność kolekcji monaco 

W kolekcji nowodvorski monaco mamy do wyboru aż 5 modeli lamp. Każda z nich jest wyjątkowa. W lampach możemy wyróżnić cechy wspólne. Pięć modeli oświetlenia ma ten sam klosz. Szklany korpus w kolorze czarnym o okrągłej konstrukcji. Podany element przypomina podstawę kieliszka od wina. Jego dolna część posiada otwór na żarówkę. Natomiast góra jest dobrze zaokrąglona i zamknięta. Aby móc wyróżnić określone modele warto podkreślić ich unikatowe cechy. Pierwszy model z jednym kloszem został umieszczony na podstawie z żelaznym obwodem. Druga lampa jest podobna. Posiada aż dwa klosze. Obie opcje są oświetleniem wiszącym. Trzeci typ to rodzaj lampy naściennej. Składa się ze stalowego obwodu wraz z dwoma kloszami. Druty tworzą układ linii z naprzemiennie ułożonymi kloszami. Dwie ostanie opcje to lampy stojące. Składają się z podstawy wraz z pojedynczym kloszem. Cechą wyróżniająca jest długość podstawy. Niska lampa o wysokości 55 cm jest oświetleniem stołowym. Produkt o dłuższej podstawie na 160 cm nadaje się do świetlenia miejsca do czytania.