Tk lighting lampy podłogowe

Aktualnie przeglądasz 56 produktów z kategorii Tk lighting lampy podłogowe. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 48 z 56 ofert


Lampy podłogowe TK Lighting idealne do każdego pomieszczenia

Niezależnie od tego, które pomieszczenie zamierzasz oświetlić, światło stanowi jeden z najważniejszych elementów w nim. Ułatwia funkcjonowanie w ciągu dnia, wpływa na nastrój oraz pomaga w stworzeniu przyjaznej atmosfery w pomieszczeniu. Dlatego wybierz lampy podłogowe, które są niezwykle praktyczne, ponieważ można je postawić w każdym miejscu we wnętrzu pomieszczenia i za ich pomocą doświetlić nawet jego najciemniejszy zakątek. Lampa stojąca TK Lighting jest doskonałym dodatkiem do wnętrz, jednak nigdy nie jest głównym źródłem światła. Dlatego wybierając ją, zwróć uwagę jej kształt oraz parametry techniczne. W obrębie kategorii lampy podłogowe TK Lighting znajdziesz modele w różnych stylach: nowoczesne, klasyczne, a nawet rustykalne. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów o estetycznym wyglądzie, dzięki temu będą służyły Ci przez wiele kolejnych lat.

Lampy podłogowe – na co warto zwrócić uwagę przy wyborze?

Lampy stojące różnią się od siebie, dlatego decydując się na konkretny model, zastanów się nad tym, jaką funkcję ma pełnić. Jeśli zależy Ci na tym, aby produkt służył Ci do czytania, powinien mieć abażur ustawiony na trzonku oraz możliwość zmiany kierunku jego ustawienia. Z kolei trzon powinien być lekko zgięty w dół. Lampę podłogową TK Lighting możesz także postawić w salonie, wtedy jej światło sprawdzi się podczas odpoczynku. Jej światło da delikatną poświatę, a jednocześnie ułatwi Ci poruszanie się po zmroku w pomieszczeniu. Jeśli masz starsze dziecko albo często pracujesz w gabinecie, wybierz lampę stojącą w stylu technicznym. Natomiast gdy traktujesz ją tylko w kategorii dodatku do wnętrza, wybierz taką o nieregularnych kształtach lub z kloszem ustawionym w górę, ponieważ będzie delikatnie rozpraszać światło.

Podczas decydowania się na konkretny model, weź pod uwagę także rodzaj jej trzonka, że to właśnie do niego wkręca się żarówkę. Najczęściej wybieranymi są E27 i E14, ponieważ pasują do nich żarówki z gwintem 27 mm oraz 14 mm. Znaczenie ma także natężenie oraz barwa światła. Im więcej Kelwinów ma żarówka, tym bardziej żarówka ma zimną, bardziej orzeźwiającą barwę. Możesz także wybrać model, biorąc pod uwagę liczbę źródeł światła.

W jakich miejscach warto postawić Lampy podłogowe TK Lighting?

Lampę podłogową TK Lighting możesz postawić w każdym pomieszczeniu, wszędzie tam, gdzie potrzebujesz dodatkowego oświetlenia wnętrza. Takiej lampy nie musisz ustawiać na meblach, aby ją postawić, potrzebny jest tylko kawałek podłogi. Ważne jest jedynie to, czy ma stabilną podstawę. Jeśli tak, możesz mieć pewność, że na pewno się nie przewróci. Jeżeli lampa podłogowa jest wykonana ze szkła, może okazać się, że szybko ulegnie zniszczeniu. Lampa stojąca doskonale sprawdzi się w budynkach o dużych rozmiarach, jak i mieszkaniach o mniejszych wymiarach, czy też kawalerkach.

Dzięki szerokiej gamie produktów, z pewnością znajdziesz model, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Nie czekaj zatem zbyt długo i skorzystaj z naszej oferty już teraz.