Seria lamp Nowodvorski POINT PLEXI

Aktualnie przeglądasz 6 produktów z kategorii Seria lamp Nowodvorski POINT PLEXI. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 6 z 6 ofert

Nowoczesna kolekcja point plexi to propozycja dla tych, którzy szukają prostoty. Jak to z klasykami bywa lampa jest niezwykle uniwersalna. Jej subtelny wygląd pasuje do każdego typu wnętrz. Uniwersalna kolekcja nowodvorski point pasuje do wnętrz biurowych. Lampę z powodzeniem możemy montować w domu. Smukłe klosze lampy są ciekawą dekoracją nowoczesnych galerii sztuki. Produkty z serii point pozwalają na ciekawą aranżacje aranżacje korytarza. Dobrze komponują się z przestrzenią wypoczynkową.

 Uniwersalność lamp point plexi 

W skład kolekcji wchodzą lampy wiszące o dość prostej konstrukcji. Za stelaż lampy odpowiada geometryczny klosz. W zależności od modelu możemy liczyć na klosze o różnej wysokości. Obudowa lampy nowodvorski point została wykonana ze stali lakierowanej oraz PMMA. Użycie tego typu materiałów pozwala na uzyskanie solidnej konstrukcji. Wykorzystanie PMMA przyczynia się do podwyższenia jakości oświetlenia. Jest to zasługa transparentności tworzywa. 

Na stronie dostępne są dwa rodzaje klosza. Podłużne klosze z powodzeniem możemy wykorzystać podczas instalacji oświetlenia w pomieszczeniach niskich. Nieco grubsze klosze można wykorzystać podczas montażu światła w pomieszczeniach szerokich. Klosze charakteryzuje kolorystyka w 3 odcieniach. Podane kolory są niezwykle ponadczasowe. Doskonale komponują się z większością typów kolorystycznych. Biel lampy nowodvorski point plexi sprawdza się w ciemnych wnętrzach. Szary klosz pasuje do ścian w jasnych oraz ciemnych barwach. Czerń lampy będzie pasować do wnętrz o bardzo jasnej kolorystyce.