Białe lampki nocne

Aktualnie przeglądasz 19 produktów z kategorii Białe lampki nocne. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 19 z 19 ofert

Współczesne wzornictwo, kocha białe nocne lampki

Lampki nocne białe, posiadają bardzo pożądany, designerski charakter. Wszyscy projektanci wnętrz uważają je, za całkowity "must have" pasujący do każdego wnętrza. Są ulubionym element stylistów, którzy z ich pomocą, potrafią stworzyć prawdziwe wnętrzarskie dzieła sztuki. Ustawione na parapecie, przy długiej zasłonie z falbanami, stworzą królestwo młodej "księżniczki". W industrialnym, surowym wnętrzu, rozproszą półmrok mężnego "rycerza". Wpisują się w każde z tych miejsc i wtapiają w aranżację, jako jeden z nieodzownych elementów współczesnego designu.

Biel nocnej lampki niesie radość

Chętne wprowadzanie takiego elementu wyposażenia jakim jest lampka nocna biała, do współczesnych realizacji stylistycznych, spowodowane jest nieodpartym urokiem tego produktu. Niesie on w sobie aurę harmonii, wywołującej pogodę ducha i poczucie niezmiernej radości. Posiada coś, co można nazwać, łagodnym wpływem jasnej, delikatnej poświaty. Nie potrzeba nic dodawać, ponieważ mała biała lampka nocna, wytwarza wokół atmosferę, której nie trzeba niczym poprawiać lub wzmacniać.

Lamka nocna biała, to gwiazda wśród lamp

Po pierwsze, taka lampka pasuje do każdego wnętrza i miejsca. Można ją zastosować tam, gdzie nikt by się nie spodziewał. Stanowi bardzo ciekawy element dekoracyjny, który choć niewielki, pomorze odmienić całe wnętrze. Wprowadzi miły nastrój i oświetli miejsca, do którego nie dochodzi światło dzienne. Lampka nocna biała, stworzy niepowtarzalny nastrój i wspaniałą atmosferę.

Gdzie ustawić białą lamkę nocną?

Poza sypialnią, biała lampka nocna, może być wstawiona do salonu jako elegancki, a jednak funkcyjny dodatek. Ustawiona na wąskiej szafce w przedpokoju, rozproszy mrok podczas wkładania obuwia a równocześnie urozmaici wygląd tego pomieszczenia, które wcale nie musi być nudne i nieefektowne. W korytarzu, mała lampka nocna, w kolorze białym, może być zapalona całą noc po to, aby pomóc całej rodzinie w przemieszczaniu się po domu. W łazience, może stać na półce i być elementem zdobniczym, oraz pełnić funkcję kinkietu lub dodatkowego oświetlenia. Oczywiście, lampka nocna biała, musi też znaleźć się w sypialni, obowiązkowo obok miejsca, w którym kładziemy się do snu.

Biała lampka nocna rozproszy mrok

Lampka w pokoiku dziecka

Lampka nocna, w cudownym, białym kolorze, pasuje do pastelowych kolorów dziecięcego pokoiku. Jej delikatna poświata, pomorze dziecku spać bez lęku i strachu przed ponurym mrokiem. Będzie kojąco wpływać na atmosferę i pozwoli spokojnie zasnąć maleństwu, a rodzicom da wytchnienie po trudach całego dnia. W nocy, pozwoli na bezproblemową kontrolę snu dziecka i jego otoczenia, bez konieczności zapalania górnego światła. Odpowiednio dobrana do stylu pomieszczenia, biała lampka nocna, pięknie podkreśli delikatne wzornictwo dziecięcych mebelków.

Jak stosować lampkę nocną w salonie?

W przypadku pomieszczenia takiego jakim jest salon, warto nadmienić, że górne oświetlenie i ewentualne kinkiety, nie zawsze dają oczekiwany rezultat wizualny. Dodatkowo, zazwyczaj pochłaniają o wiele więcej energii, niż jedna czy dwie, małe lampki nocne. Proponowane przez producentów w różnorodnych formach i rodzajach, mogą stać się pięknym elementem dekoracyjnym, zastępującym drogie rzeźby czy wazony. Dodatkowo, wieczorową porą, rozproszą mrok i wprowadzą bardziej ciepły i przytulny nastrój, dodając wnętrzu miłej atmosfery. Projektanci wnętrz często stosują lampkę nocną białą, w celu przełamania monotonii współczesnych, industrialnych mieszkań.

W pokoiku młodej damy

W pokoiku dziewczęcym, biała lampka nocna, powinna posiadać bardziej ozdobny i biżuteryjny charakter. W tym niezwykłym miejscu ma za zadanie tworzyć delikatny i miły nastrój, oraz cieszyć oko swej właścicielki. Podkreśli swą białą poświatą inne, równie piękne elementy tego wnętrza, czyli mały piękne łóżeczko, dekoracyjne poduszki, stolik i inne ozdoby. Projektując tę przestrzeń, należy pamiętać, że tu mieszka mała "księżniczka", która kocha niezwykłe przedmioty a w tym, lampki nocne w białym kolorze.

Kojąca biel małej lampki nocnej

Lamka nocna biała, która pomaga w spaniu

Biała lampka nocna, dzięki swej delikatnej poświacie koi zmysły, uspokaja gonitwę myśli i sprawia, że można łatwiej odpocząć. W sypialni, która powinna być oazą spokoju, wystarczy delikatna biel małej lapmki nocnej. Spektrum białego światła, bardzo korzystnie wpływa na umysł, zwłaszcza podczas długich zimowych wieczorów. Swoim łagodnym światłem wprowadza atmosferę odprężania, wyciszenia i całkowitego relaksu. Tak jak w przypadku małych dzieci, umysł osoby dorosłej a na pewno starszej, potrzebuje wzmocnienia poczucia spokoju i bezpieczeństwa. Lampka nocna biała, swym delikatnym światłem zmieni nasz sen z koszmaru w czas pełen ulgi i spokoju.

Lampka, która leczy

Już dawno temu, lekarze specjaliści, zajmujący się terapią alternatywną, zauważyli, że łagodne, białe światło dobrze wpływa na pacjentów. Nie trzeba było stosować leków na sen, ponieważ światło lampki nocnej białej, powodowało rozluźnienie i opadnięcie stanu nerwowego. Jeżeli zatem, białe światło lampki nocnej, może stanowić jeden z elementów terapii światłem, wobec tego można je śmiało zastosować samemu. Biała lampkanocna, dzięki swemu dobroczynnemu działaniu, może pomóc wszystkim ludziom zamieszkującym w naszej strefie czasowej.