Seria lamp Nowodvorski SPIDER

Aktualnie przeglądasz 11 produktów z kategorii Seria lamp Nowodvorski SPIDER. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 11 z 11 ofert

Lampa Nowodvorski Spider to jeden z modeli najchętniej wybieranych do wnętrz industrialnych. Jest nowoczesna, nietypowa, ale też na swój sposób ma odważny design. Nazwa nie jest tu przypadkowa. Poszczególne ramiona lampy po zakończeniu montażu przypominają odnóża pająka. Klasyczna wersja posiada kolor czarny, ale dostępne są także inne barwy.

Lampa Spider Nowodvorski - przyjazny "pająk"

Od kilku lat podobne modele lamp sufitowych stanowią hit we wnętrzach loftowych. Seria Spider to różne propozycje pasujące nie tylko do takich aranżacji. Gama obejmuje zarówno lampy sufitowe, jak i pojedyncze kable w oplocie, które można wykorzystać do realizacji własnych nieszablonowych pomysłów. Wszystkie lampy z tej serii łączy brak sztywnych metalowych ramion. Zastępują je dekoracyjne kable rozwieszane pod sufitem kończące się żarówką. Warto wybrać ozdobny model, by dopełnić całości. W ofercie poza wersją czarną, znajduje się też biała, czerwona, szara oraz fioletowa.

Lampa Spider Nowodvorski - do jakich wnętrz?

Duża liczba wersji tego modelu lampy pozwala na lepsze dostosowanie jej do własnych potrzeb. Do mniejszych wnętrz sprawdzi się wersja pojedyncza, do większych taka z 5 lub 7 punktami światła. To absolutny must have we wnętrzach industrialnych, ale nie tylko. Doskonale prezentują się w aranżacjach skandynawskich. To idealny wybór zarówno do salonu, jak i do pokoju nastolatka. Pojawia się też w przestrzeniach publicznych, na przykład w restauracjach czy kawiarniach. Zaletę stanowi stosunek ceny do jakości.