Grafitowe lampy

Aktualnie przeglądasz 120 produktów z kategorii Grafitowe lampy. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 48 z 120 ofert


Niektórzy ludzie urządzając mieszkanie nie przywiązują dużej uwagi do wyboru oświetlenia i skupiają się na innych elementach wyposażenia wnętrz. Niestety dodatki typu wazony czy doniczki to nie wszystko! Źle dobrane lampy mogą zepsuć wygląd nawet najlepiej zaprojektowanego pomieszczenia. W kuchni sprawdzi się zimna barwa światła, ale już na przykład w sypialni lepiej wybrać oświetlenie ocieplające wnętrze. Znaczenie ma również rodzaj i kolor lampy,a nie tylko typ żarówki.

Do jakich wnętrz pasuje lampa grafitowa ?

Nowoczesne mieszkania w stylu loftowym lub skandynawskim to idealne miejsca, w których powinny znaleźć się ciemne, grafitowe lampy. Ich kolor będzie kontrastował z nieskazitelną bielą pomieszczeń lub podkreśli surowość ceglanych ścian w industrialnych wnętrzach. Do lamp wiszących warto dopasować żarówki ozdobne. Największy efekt na gościach robią zazwyczaj lampy grafitowe, podłogowe. Dzięki nim światło nie pada tylko z góry, do czego jest przyzwyczajona większość osób. Podłogowe oświetlenie robi wrażenie i pozwala nadać specyficzny charakter wnętrzom. Sprawdzi się idealnie w salonie. Do nowoczesnej sypialni pasuje nocna lampa grafitowa z abażurem, dzięki któremu światło będzie delikatnie wypełniało przestrzeń pokoju.

Grafitowe kinkiety w łazience to świetny pomsył!

Wydaje się, że skoro w łazience spędzamy mało czasu to jej oświetlenie można potraktować po macoszemu. Nic bardziej mylnego! Ze zwykłej, domowej łazienki można stworzyć prawdziwą strefę SPA. Aktualnie w modzie są łazienki urządzone w dość surowym stylu, gdzie na ścianach jest dekoracyjny beton, albo są położone ciemne kafle. Do takiego wnętrza idealnie pasują grafitowe kinkiety. Komponują się z resztą wystroju pod względem kolorystycznym i tworzą spójną całość. W dodatku po zastosowaniu odpowiednich żarówek lampa grafitowa będzie dawać chłodną barwę światła, co podkreśli surowość pomieszczenia. Przestrzeń urządzona w ten sposób jest świetny miejscem na orzeźwiający i pobudzający zmysły prysznic po ciężkim dniu pracy.