Kinkiety druciane

Aktualnie przeglądasz 20 produktów z kategorii Kinkiety druciane. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 20 z 20 ofert

Kinkiety druciane szybko zdobyły uznanie na rynku opraw oświetleniowych, ponieważ spełniają oczekiwania współczesnych dekoratorów wnętrz. Wiele osób samodzielnie aranżując swoje domy również wybiera lampy wykonane z drutu, ponieważ stanowią one oryginalne oświetlenie wnętrz urządzonych w stylistyce nowoczesnej, skandynawskiej oraz typowo industrialnej. Wielu architektów uznało, że ażurowy konkiet druciany należy do najbardziej designerskim motywów dekoracyjnych współczesnych wnętrz, efektownie podkreślając wyszukany zamysł aranżacyjny.

Kinkiety druciane to obecny trend modowy w aranżacji wnętrz

Kinkiety druciane to atrakcyjne oświetlenie o geometrycznej budowie z uwydatnioną żarówką w różnej barwie. Modele z metalu nie tylko gwarantują efektywne źródło światła, ale również są nietuzinkową dekoracją. Dzięki ażurowej konstrukcji kinkiety z drutu spełniają swoją rolę, jako skuteczne doświetlenie pomieszczenia i podkreślają stylistykę wykończenia salonu lub sypialni.

Do niedawna to czarny kinkiet druciany był najmodniejszym modelem na rynku, ale obecnie te ażurowe lampy dostępne są również w innych kolorach. W salonie urządzonym w stylu skandynawskim pięknie prezentować się będą białe kinkiety z drutu, natomiast zaaranżowanym w stylu modernistycznym idealne będą modele o barwie srebrnej. Kolor złoty można z powodzeniem wprowadzić do stylistyki glamour i retro.

Jak dopasować kinkiet druciany do stylistyki wnętrza?

Kinkiet druciany czarny dobrze odnajduje się wśród loftowych mebli i dekoracji, widocznych instalacji oraz na ścian ceglanych i betonowych. Przeważająca tam stonowana kolorystyka wydajnie uwydatnia taką lampę ścienną i podkreśla jej geometryczny kształt. Chłodna kolorystyka stylu skandynawskiego napełnia wnętrze światłem, potrzebuje jednak do tego dodatków, które nasilą ten efekt optycznie powiększając pomieszczenia. Białe kinkiety druciane odnajdą się w tej sytuacji doskonale, nie przytłaczając salonu lub sypialni, ażurowa budowa nada im zwiewności i delikatności.

Lampa ścienna nie zginie na tle białego wykończenia ścian dzięki efektownie wyeksponowanej żarówce. Jeżeli ktoś chce osiągnąć wyjątkową dekorację wnętrza z wykorzystaniem oświetlenia może to uzyskać wyposażając modele ścienne w stylowe źródła światła. Jak to osiągnąć? Wystarczy zainstalować w kinkiecie drucianym żarówki posiadające piękne bursztynowe zabarwienie szkła albo nieprzeciętny kształt żarnika. Białe lampy ścienne z drutu mogą również być wyposażone w długi przewód, który nadaje modelowi bardziej surowy design. Kinkiety pięknie harmonizują z meblami z drewna litego oraz z MDF, w jasnych i ciemnych barwach, można, więc stwierdzić, że są odpowiednie do każdego wyposażenia mieszkania.

Kinkiety druciane w luksusowym stylu glamour

Kolor złoty i miedziany jest stale na topie i jest chętnie wykorzystywany we wnętrzach.Te szlachetne barwy znajdują zastosowanie zarówno w atrakcyjnych dodatkach i zdobieniach oraz w oprawie oświetlenia. Kinkiety druciane w połączonych kolorach czerni i złota lub miedzi pasują do wielu stylistyk, ale te w niezwykle eleganckiej formie wspaniale wtopią się w pełną ekskluzywności aranżację glamour.

Kinkiet druciany z miedzianym wnętrzem stanie się efektownym uzupełnieniem takiej aranżacji. Jego designerska forma i barwa będzie kunsztownie wyglądać w połączeniu z meblami wykończonymi na wysoki połysk oraz ciekawymi kutymi dodatkami. Zapoznając się z ofertą sklepu z oświetleniem można szybko zauważyć, że innowacyjne ścienne lampy w nowoczesnej drucianej odsłonie występują w wielu ciekawych kształtach. Metalowe abażury kinkietów drucianych mogą mieć kształt kwadratu, trójkąta, półkuli czy klatki. Do wnętrz w stylu glamour, opartego na blichtrze, idealną propozycją będą kinkiety z drutu w formie diamentu. rzeba przyznać, że wyglądają niezwykle szykownie, stając się wręcz cudownym dodatkiem wysmakowanego wnętrza.

Kinkiety druciane spełniają wiele funkcji

Kinkiety druciane w ciekawych odcieniach zapewniają dodatkowe oświetlenie i podświetlenie konkretnych elementów. Mogą również stać się przedmiotem reprezentacyjnym korytarza i stworzyć nastrojowy klimat.Takie źródła światła doskonale wyeksponują obrazy, grafiki, zdjęcia oraz efektowne dekoracje ścienne, dodatkowo zapewniając efekt świetlny w miejscu przeznaczonym do czytania książki.

Takie oprawy oświetleniowe produkowane są z wytrzymałego metalu, dlatego kinkiet druciany można zainstalować również w łazience. Większość modeli posiada przewód, którego długość można regulować, dopasowując go do powierzchni pomieszczenia i odległości od kluczowych stref w łazience. Konstrukcja metalowa jest gwarancją stabilności, dlatego nie ma obawy o jakiekolwiek odkształcenia.

Posiadając już takie oświetlenie w domu, można szybko zauważyć, że modele ścienne są praktycznym uzupełnieniem oświetlenia sufitowego.To dzięki kinkietom drucianym udaje się zupełnie odmienić wizerunek posiadanego pomieszczenia. Lampy metalowe są unikatową ozdobą, wnoszącą do wnętrza nie tylko surowy klimat, ale również przyjemny nastrój stając się wyrazistym jego akcentem. Nowoczesny kinkiet druciany pokryty białą farbą pięknie rozświetla pomieszczenie a jego oryginalna forma pozwala na zamontowanie go w różnych pomieszczeniach. Aby stworzyć niepowtarzalny klimat w całym domu, można zakupić całą kolekcję opraw oświetleniowych drucianych.Takie modele zapewnią możliwość długiego ich użytkowania, dadzą radość z przebywania w przytulnym wnętrzu o nastrojowym klimacie.