Nowodvorski plafony

Aktualnie przeglądasz 79 produktów z kategorii Nowodvorski plafony. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 48 z 79 ofert


Oświetlenie pomieszczeń odgrywa bardzo ważną rolę. Szczególnie w miejscach, gdzie spędzamy dużo czasu, a nie dociera tam wystarczająca ilość światła dziennego. Lampy są nieodzownym elementem wystroju. Mogą pomóc w nadaniu wnętrzom elegancji. Warto wiedzieć jaki typ urządzenia wybrać do określonego pomieszczenia, ponieważ inne lampy sprawdzą się w lokalach usługowych, a jeszcze inne modele będą pasować do sypialni czy salonu.

Co najlepiej sprawdzi się w salonie kinkiet, plafon, a może spot?

W miejscu, gdzie lokatorzy spędzają najwięcej czasu lampy powinny dawać jasne i przyjemne dla wzorku światło. Pomieszczenie takie jak salon wymaga kilku źródeł oświetlenia. Spot to lampa, która daje stożkową wiązkę światła i można ją skierować w jedno konkretne miejsce. Kinkiet nie jest w stanie oświetlić całego wnętrza, dlatego sprawdzi się jako dodatek, aby wprowadzić nastrój do pomieszczenia. Plafon można zainstalować na suficie i na pewno będzie dawał wystarczająco dużo światła. Idealnie pasuje do wnętrz, gdzie jest niski sufit.

Jaki plafon Nowodvorski wybrać do mieszkania?

Do domów wybierane są najczęściej modele okrągłe z ozdobnymi kloszami. Najlepszym przykładem lampy, która świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach mieszkalnych jest plafon Nowodvorski z materiałową obudową. Urządzenia tej firmy są dostępne w przeróżnych kształtach, ale do salonu warto wybrać model okrągły, ponieważ będzie równomiernie rozprowadzał wiązki światła po całym wnętrzu. Żarówki w plafonach Nowodvorski są typu LED, więc pozwalają na oszczędne użytkowanie energii elektrycznej. Powierzchnia kloszy została tak zaprojektowana, aby osiadało na niej jak najmniej kurzu.

Plafony Nowodvorski - oszczędne oświetlenie dla firm

Przedsiębiorcy zwykle szukają rozwiązań, które umożliwiają zmniejszenie kosztów prowadzenia firmy. Każdy biznesmen posiadający własne biuro wie jak dużo pieniędzy pochłaniają rachunki za media, a w szczególności energię elektryczną. W dodatku klienci przychodząc do firmy powinni czuć się dobrze w pomieszczeniach, gdzie są przyjmowani, dlatego oświetlenie musi być najwyższej jakości. Wielu przedsiębiorców zdecydowało się na zainstalowanie w biurach plafonów Nowodvorski. Po pierwsze, ten typ lamp skutecznie oświetla całe pomieszczenie jasnym, ale nie rażącym światłem. Po drugie, plafony są zainstalowane zaraz przy suficie, więc nie ma ryzyka, że klient, albo pracownicy zahaczą o wiszącą lampę na przykład podczas przenoszenia jakiegoś towaru. Jednak największą zaletą są żarówki typu LED, w które jest wyposażony każdy plafon nowodvorski. Pozwalają zaoszczędzić co miesiąc kilkadziesiąt złotych na rachunkach za energię elektryczną.

Co wyróżnia plafon marki Nowodvorski wśród innych lamp?

Urządzenie pasuje do wszystkich nowoczesnych wnętrz. Nie trzeba długo zastanawiać się nad wyborem konkretnego kształtu czy wzoru klosza, albowiem każdy z nich świetnie sprawdzi się w mieszkaniach w stylu skandynawskim oraz loftowym. Decydując się na ten plafon klient otrzymuje sprzęt, który będzie służył mu naprawdę długo. Niezawodność to istotna cecha serii Nowodvorski. Poza tym urządzenia te są uniwersalne, ponieważ sprawdzają się zarówno w kuchni, salonie, jadalni, jak i miejscu usługowym. Niewiele jest na rynku lamp, które z powodzeniem dopasują się do niemal każdego wnętrza.

Projektowanie mieszkania to bardzo czasochłonne zadanie. Wiele osób czuje się przytłoczona ilością wyborów, które należy dokonać podczas urządzania wnętrz w wymarzonym lokum. W związku z tym przynajmniej w kwestii oświetlenia warto nie zastanawiać się długo i do każdego pomieszczenia wybrać odpowiedni plafon Nowodvorski. Lampa będzie pasować do nowoczesnego mieszkania, a poza tym sprawi, że wnętrza wypełnią się jasnym i przyjemnym dla oczu światłem. Organizm człowieka potrzebuje prawidłowego oświetlenia do normalnego funkcjonowania, dlatego kwestia wyboru odpowiednich lamp jest kluczowa dla dobrego, codziennego samopoczucia mieszkańców. Dokładnie tak samo jest w miejscach usługowych, gdzie światło odgrywa ważną rolę między innymi w prawidłowej ekspozycji towarów na sprzedaż.