Lampy wiszące do salonu

Aktualnie przeglądasz 103 produkty z kategorii Lampy wiszące do salonu. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 48 z 103 ofert


Lampy wiszące do salonu odgrywają kluczową rolę w oświetleniu wnętrza. Odpowiednio dobrane nie tylko spełniają swoją funkcję użytkową, rozświetlając pomieszczenie, ale też mają duże znaczenie dekoracyjne. To one często podkreślają oryginalną stylizację wnętrza, a światło które dają, tworzy odpowiedni klimat. Zajmują często centralny punkt sufitu w salonie, ale mogą być też umieszczane w innych miejscach, szczególnie nad stołem, który nie zawsze usytuowany jest na środku.

Lampa wisząca do salonu dopełnieniem stylowej aranżacji

Lampa do salonu wisząca powinna być odpowiednio dobrana do stylu, w jakim urządzone jest wnętrze. Nowoczesne salony upiększą lampy z kloszami w kształcie figur geometrycznych w kontrastowej kolorystyce do ścian i mebli. Przykładowo czarna lampa będzie doskonale współgrać z bielą wnętrza. Charakter salonu zaaranżowanego w obecnie bardzo popularnym stylu industrialnym podkreślą lampy metalowe, bądź też w formie żarówki z drucianą obudową w kolorze czarnym. Natomiast lekkie ażurowe lub druciane lampy w jaśniejszych odcieniach doskonale wpiszą się w znany z prostoty styl skandynawski. W kojarzonym z przepychem i bogatymi zdobieniami salonie glamour, blasku dodadzą lampy chromowe, lub miedziano-chromowe w formie jednej lub kilku błyszczących kul. Doskonale się w ten klimat wpiszą też żyrandole z kryształkami, które znakomicie odbijają światło i dodają blasku. Piękno salonu klasycznego podkreślą lampy drewniane lub z gładkimi stylowymi kloszami.

Lampy wiszące do salonu w znaczeniu użytkowym — jaką wybrać najlepiej

Lampa wisząca do salonu oprócz niewątpliwej funkcji dekoracyjnej, przede wszystkim powinna człowiekowi służyć, zapewniając odpowiednie oświetlenie. Jeśli w salonie jest więcej źródeł światła, które w zależności od potrzeb dobrze oświetlają poszczególne jego części, można przy wyborze głównego źródła światła skupić się przede wszystkim na walorach dekoracyjnych lampy. Jeśli natomiast wisząca lampa w salonie stanowi jedyne oświetlenie, powinna być dobrana tak, by dawała rozproszone światło na całe pomieszczenie, dobrze je doświetlając. Przy istniejących różnych źródłach światła natomiast, lampa wisząca nad stołem może mieć światło punktowe, którego najważniejszą rolą będzie oświetlenie stołu i domowników przy nim siedzących. W oparciu o własny gust, ogólną stylizację wnętrza oraz kierując się także takimi elementami jak np. wielkość stołu, można wybrać lampę pojedynczą lub z kilkoma źródłami światła. Dające punktowe światło lampy wiszące do salonu można dobierać nie tylko nad stół, ale także nad stolik kawowy oraz umieszczać we wnękach. Wszystko zależy od pomysłów dekoratora wnętrz i potrzeb domowników.

Wiszące lampy do salonu w naszej ofercie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy dla państwa bogatą ofertę, która umożliwia wybór lampy do każdego wnętrza. Nasze wiszące lampy do salonu dobraliśmy w taki sposób, by pasowały do różnych stylizacji. Znajdziecie państwo w naszym sklepie zarówno lampy dające światło punktowe, jak i rozproszone, które dobrze rozświetlą całe pomieszczenie. Nasze lampy do salonu wiszące są najwyższej jakości, wykonane trwałych materiałów, takich jak szkło, czy metal. Można też znaleźć w ofercie lampy drewniane, czy z elementami tworzyw sztucznych. Kolorystyka lamp dostosowana jest do współczesnych wymagań klientów, którzy w zależności od potrzeb mogą postawić na biel lub czerń, czy też wybrać ciepłe odcienie drewna. Klienci szukający lamp z połyskiem powinni być również usatysfakcjonowani, gdyż oferujemy państwu zarówno błyszczące klosze, jak i lampy wiszące do salonu z kryształkami. Nasza różnorodna oferta daje możliwości do popisu dekoratorom i architektom wnętrz, gdyż do każdej stylizacji w naszym sklepie można dobrać wiele rodzajów lamp pojedynczych, jak i z wieloma ramionami. Dzięki naszym lampom dostają państwo możliwość szybkiej metamorfozy i unowocześnienia wnętrza w kilka chwil. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania zakupu lampy, która nada odpowiedniego klimatu lub całkowicie odmieni państwa salon.