Żyrandole do sypialni

Aktualnie przeglądasz 13 produkty z kategorii Żyrandole do sypialni. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 13 z 13 ofert

Uczyń swoją sypialnię piękną i przytulną, zawieszając u sufitu żyrandol do sypialni w klimatycznym stylu. Wybierz ciepły blask i niepowtarzalną ornamentykę oświetlenia sufitowego, by przygotowania do snu były miłe, dające poczucie bezpieczeństwa i wygody. Delikatnie oświetlony pokój, w którym udajesz się na nocny spoczynek, wpływa na pozbycie się stresu. Przypływa dobra energia, pełna spokoju i wyciszenia. Żarówki w kształcie świec sprawią, że poczujesz się komfortowo, co wpłynie na Twój dobry sen.

Powrót do spokojnych lat poprzez stylowy żyrandol do sypialni

Natłok obowiązków, niepewność, strach to czynniki towarzyszące Ci każdego dnia. Możesz sobie pomóc z nimi radzić. Wprowadź do swego domu starannie wykonane oświetlenie sufitowe, by działało na Ciebie terapeutycznie. Kojący ciepły blask z żarówek w kształcie świec przywołuje bajki z dzieciństwa. Powracają wspomnienia o przygodach Pinokia, siedmiu koźlątek, Kopciuszka i inne. Bezpieczny czas dzieciństwa może znów Ci się udzielić, gdy na suficie zawisną wieloramienne żyrandole do sypialni.

Gdy wchodząc do pokoju zapalisz światło, otoczy Cię magiczna świetlna poświata rzucana z żarówek na sufit i wszystkie kąty. Rozproszy cienie, nada ważności chwili podczas przygotowywania się do nocnego odpoczynku. Zawinięte w górę ramiona żyrandola na wzór gotyckiego stylu, panującego w ówczesnych zamkach i w pałacach dodają pomieszczeniu elegancji i przepychu. Poczuj się jak król we własnym M.

W zależności od wielkości pokoju dopasuj klimatyczne żyrandole sypialniane. Wybierz ilość żarówek, które decydują o natężeniu światła. Nasyć ciepłym światłem swoją oazę spokoju w takim stopniu, jak tego potrzebujesz. Wybierz żyrandol z jedną lub nawet 12 żarówkami. Eleganckie metalowe żyrandole do sypialni zachwycają ornamentyką, która współgra z całością pomieszczenia.

Jaki kształt żyrandoli do sypialni wybrać?

Jeżeli lubisz mieć dużo światła w pokoju, wybierz żyrandol w dwoma kondygnacjami. Idealnie rozświetlisz duże pomieszczenie. Jeśli potrzebujesz niewielką strużkę światła, żyrandol zwisający z jedną lampą może okazać się wystarczający. Żyrandole do sypialni nowoczesne mają ramiona lub koło bądź kaptur. Różnorodność towaru pozwala na dokładny dobór oświetlenia do własnego mieszkania.

Wiszący kandelabr w Twojej sypialni pomimo dużej ilości ramion łatwo możesz utrzymać w czystości. Wystarczy do tego celu miękka wilgotna ściereczka, którą sprawnie wytrzesz gromadzący się kurz na elementach żyrandola do sypialni. Wymiana żarówki jest również wygodna dzięki nieobecności abażura. Żarówka wyeksponowana jest bezpośrednio na widok użytkownika. Jej dekoracyjny wygląd pozwala na brak ukrywania żarówki pod dodatkowym kloszem.

Dopracowane detale metalowego żyrandola dają fantastyczne cienie na suficie. Zapalone żarówki rzucają na sufit cień kształtu żyrandola. Utworzony wzór na suficie daje niesamowity efekt wzrokowy. Wszystko po to, byś czuł się w swojej sypialni wyjątkowo dobrze.

Metalowa konstrukcja żyrandola do sypialni zapewnia długowieczność

Wytrzymałość metalu daje możliwość długotrwałego użytkowania przedmiotu. Tak dzieje się z żyrandolami do sypialni. Mają mocną konstrukcję. Brak podatności na deformację i kruszenie się. Oświetlenie może wisieć wiele lat zachowując wysoką jakość. W razie potrzeby ramiona i inne elementy żyrandola można pomalować farbą w innym kolorze niż obecny. Wówczas zmieni się wystrój Twojej sypialni bez wydawania pieniędzy na kolejny żyrandol.

Zawieszenie łańcuchowe składające się z oddzielnych ogniw pozwala na ewentualne skrócenie łańcucha, by przytwierdzić żyrandol bliżej sufitu. Ogniwa wykonane z mocnego metalu stabilnie utrzymują ramiona żyrandola do sypialni. Przewód z prądem bezpiecznie i swobodnie przylega do łańcucha. Mocny łańcuch chroni kabel przed jego rozerwaniem.

Ozdobniki przy żyrandolach do sypialni również są metalowe. Tworzą ornamenty w formie zakrętasów, a także chwościków jak u zasłon lub sznury pereł i pajęczyn. Wszystko po to, by uatrakcyjnić Ci pobyt w pokoju wypoczynku. Te ozdobne dodatki silniej wywołują w pomieszczeniu wzniosły charakter. Zawieś jeden z żyrandoli do sypialni i czuj się wspaniale. Zapal światło, przygotuj się do snu i zanim zgasisz żarówki, poczytaj książkę.

Jaki żyrandol do sypialni małej, a jaki do dużej?

Zarówno w sypialni dużej, jak i małej powinno być dobre oświetlenie. W dużej sypialni około 25m2 mały żyrandol z jedną, czy dwoma żarówkami da bardzo mało światła. Do takiego pokoju należy postarać się o spory żyrandol do sypialni, który ma 6-12 żarówek. Jeżeli jest taka możliwość, by na suficie zawisły dwa żyrandole, wówczas można założyć mniejsze żyrandole.

Mała sypialnia licząca około 6m2zadowoli się niewielkim żyrandolem. Może mieć od 1 do 3-4 żarówek. Zastanawiając się nad wyborem wielkości żyrandoli do sypialni oraz ilością żarówek, musisz wziąć pod uwagę, czy zamierzasz pokój wykorzystywać wyłącznie do nocnego wypoczynku. Jeżeli oprócz tego chcesz spędzać tam czas przy czytaniu książki i ręcznych robótkach, wybierz taki żyrandol, który będzie w stanie dać Ci najwięcej rozproszonego światła, by zachować dobry wzrok na długie lata.