Tk lighting lampki nocne

Aktualnie przeglądasz 39 produktów z kategorii Tk lighting lampki nocne. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 39 z 39 ofert

Sypialnia to miejsce, gdzie codziennie można odpocząć po trudnym dniu w pracy. Relaks jest ważnym elementem zdrowego stylu życia. Wygodne łóżko, stonowany kolor ścian, a także ciepła barwa światła to podstawa, aby organizm mógł się wyciszyć i zregenerować siły.

Lampki nocne TK Lighting to idealny wybór do sypialni

Dyskretne oświetlenie nocne to klucz do urządzenia funkcjonalnej i przyjemnej strefy komfortu w Twoim domu! W sypialni można zamontować więcej niż jedno źródło światła. Nad łóżkiem świetnie sprawdzi się kinkiet z ciemnym kloszem, dzięki czemu oświetlenie będzie delikatne. Dla tych, którzy lubią przed snem czytać książki przydatne będą gustowne i nowoczesne lampki nocne TK Lighting. Najlepszym miejscem dla tego typu urządzeń są małe szafki po obu stronach łóżka. Grafitowe i czarne lampki nocne będą świetnym dodatkiem w nowoczesnych i loftowych sypialniach. Natomiast lampki nocne z abażurem sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim.

Jaką lampkę nocną wybrać do pokoju dziecięcego?

Pokój malucha jest wielofunkcyjnym miejscem, bo służy zarówno do zabawy, jak i odpoczynku. W związku z tym musi być wyposażony w dwojaki sposób pod względem oświetlenia. Głównym źródłem światła powinien być zamontowany centralnie na suficie plafon. Ten typ lampy idealnie pasuje do miejsc, gdzie bawią się dzieci, ponieważ w przeciwieństwie do lamp podwieszanych nie stanowi niebezpieczeństwa dla malucha. W dziecięcym pokoju warto zainstalować też oświetlenie nocne TK Lighting. Lampka nocna przy łóżeczku jest doskonałym rozwiązaniem, kiedy rodzic przed snem chce poczytać dziecku książkę. Modele lamp różnią się kolorem, kształtem kloszy oraz wzorami. Dzieciom z pewnością spodobają się obudowy, które są kolorowe lub mają charakterystyczny wzór.

Sypialnia jest w domu centralnym miejscem relaksu i pozwala na odciągnięcie uwagi od szarej rzeczywistości, dlatego należy włożyć sporo wysiłku, aby czuć się w niej komfortowo. Nie ma nic lepszego niż odpoczynek w miejscu, do którego uwielbia się codziennie wracać.