Seria lamp Nowodvorski DOVER

Aktualnie przeglądasz 10 produktów z kategorii Seria lamp Nowodvorski DOVER. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 10 z 10 ofert

Rodzinę lamp Nowodvorski Dover wyróżnia ciekawe połączenie materiałów – wysokiej jakości sklejki, z której wykonana jest stożkowa obudowa abażuru, z lakierowaną stalą. Wyrazisty, a jednocześnie niezwykle minimalistyczny, projekt, niezależnie od tego, który z modeli wybierzemy, doda charakteru wnętrzu, w którym lampa zostanie zamontowana, czy, jak w przypadku biurkowych, stojących lamp – ustawiona.

Możliwości aranżacji wnętrz z użyciem lamp Dover

Produkowane w Polsce z najwyższą starannością lampy serii Dover Nowodvorski są dostępne jako oprawy sufitowe i podwieszane oraz kinkiety. Jednorodność aranżacji wnętrza dopełnią odpowiednie lampy biurkowe serii Dover. Liczba opraw w pojedynczej lampie waha się od jednej do trzech co dodatkowo ułatwia i wzbogaca możliwości aranżacji oświetlenia wnętrza. Warto zwrócić uwagę na te z lamp, których częścią jest długi, czarny kabel zasilający. Nie tylko ułatwia on bowiem zawieszenie lampy w miejscach, do których nie podprowadzono prądu, ale odpowiednio zaaranżowany sam w sobie może stanowić ciekawy element dekoracji wnętrza.

Lampy Nowodvorski Dover do każdego wnętrza

Lampa Dover występuje nie tylko w kilku wersjach mocowania, ale także każda z tych wersji dostępna jest w dwóch wersjach barwnych. Lampy Dover  z na biało lakierowaną stalą, z oprawą z jasnej sklejki, idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach dziennych, zaś te, w których czarna sklejka połączona została z odpowiednio dobraną czarną stalą, dodadzą charakteru pomieszczeniom o klasycznym charakterze.