Seria lamp Nowodvorski LASER

Aktualnie przeglądasz 9 produktów z kategorii Seria lamp Nowodvorski LASER. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 9 z 9 ofert

Novodvorski Laser - kolekcja lamp wiszących w nowoczesnym stylu

Wysokie i przestronne wnętrza zazwyczaj zachwycają minimalizmem i prostotą. Aby podkreślić ich wyjątkowy charakter, wskazane jest wykorzystanie elementu, który będzie przyciągał wzrok. Novodvorski Laser to seria nowoczesnych lamp wiszących, która doskonale uszlachetni charakter pomieszczenia. Seria tych produktów różni się pod względem kolorystyki i modeli, dzięki czemu lampa laser będzie mogła zostać dopasowana do każdej aranżacji.

Ten rodzaj instalacji zapewni nie tylko klimatyczne oświetlenie, oferta novodvorski laser została zaprojektowana z myślą o ozdobieniu wnętrza, dlatego przyciąga wzrok i nadaje charakteru. Przy tym są to nowoczesne lampy, charakteryzujące się nieszablonowym designem i wysoką jakością. Są uniwersalne i wyjątkowo trwałe, gdyż zostały wykonane ze stali lakierowanej. Biała lub czarna kolorystyka będzie odpowiednia do każdego pomieszczenia. Lampy z elementami mosiądzu sprawdzą się w eleganckich lub eklektycznych wnętrzach. Lampy srebrne ozdobią salon w stylu glamour.

Dzięki stalowej konstrukcji lampy laser będą stanowić nieszablonową ozdobę. W wersji podstawowej jest to długa, pojedyncza, wisząca lampa, która doskonale doświetli pomieszczenie. Bardziej złożone modele występują w dwóch wariantach. Pierwszy to zbiór siedmiu podłużnych wiązek, przymocowanych do okrągłej podstawy. Drugi model to dziesięć elementów zgrupowanych na prostokątnym uchwycie, ze względu na rozmiar i długość, wspaniale będzie się prezentował powieszony nad dużym stołem.