Białe lampy wiszące

Aktualnie przeglądasz 167 produktów z kategorii Białe lampy wiszące. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 48 z 167 ofert


Biała lampa wisząca jest podstawą oświetlenia we wnętrzach aranżowanych w stylu skandynawskim i prowansalskim, ale pięknie wyglądają również w stylistyce klasycznej i nowoczesnej. W zależności od formy i struktury abażuru można wybrać modele do każdego pomieszczenia w domu. Nie można sobie wyobrazić wnętrza kuchni, łazienki czy sypialni bez wiszących lamp. Swoją obecnością tworzą przewiewną atmosferę, nadają projektowi lekkości, a nasycony strumień światła oświetla każdą najmniejszą rzecz. Ponadto, korzystając z tej techniki, można stworzyć oryginalny i optymalny mikroklimat dla mieszkańców, niezależnie od ich wieku. Ze względu na to, że wiele modeli posiada regulowaną wysokość, można łatwo dostosować pożądany strumień świetlny w pomieszczeniu, jednocześnie tworząc niezbędny rodzaj oświetlenia.

Lampy wiszące białe – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Lampy wiszące białe posiadają w sobie coś nietuzinkowego, cechują się wysoką jakością wykonania i przejawiają w sobie ekologiczne spojrzenie na świat. W modelach takich produktów można odnaleźć funkcjonalność i ciekawy design, który obecnie można zobaczyć w projektach nawet surowych wnętrz loft. Piękne wielopunktowe lampy z długimi ramionami doskonale wplatają się w aranżację industrialną, również modele wykonane z białych prętów podkreślają ten charakter. Kupując wiszącą lampę trzeba wziąć pod uwagę jej bezpośrednie cechy, które w połączeniu z metrażem pokoju i wysokością sufitu wpłyną na intensywność oświetlenia. Kształt oraz ilość źródeł światła zależy od ich zastosowania.

Lampy białe wiszące w formie cylindra, kuli, kwadratu i prostokąta wyglądają oryginalnie i spełniają swoją rolę w konkretnym miejscu pomieszczenia. Bezpośrednio kolor oświetlenia jest osiągany poprzez cienie: są z wzorem lub bez, matowe i gładkie. Najprostsze i najczęstsze z nich to lampy wiszące z 1-2 żarówkami lub kloszami, które mają statyczny kierunek światła. Strumień światła można skierować zarówno w górę, jak i w dół, co sprawia, że pomieszczenie jest zarówno jasno oświetlone, jak i znajduje się w specjalnym zacienieniu, w zależności od projektu lampy.

Warto zauważyć, że w naszych czasach lampy wiszące mają wiele odmian projektowych, dzięki czemu mogą stać się nawet najbardziej eksperymentalne. Trzeba wziąć pod uwagę, że lampy w odcieniu bieli harmonizują z kierunkowym strumieniem światła, a pokoje o ciemnej kolorystyce uzyskują rozproszone światło. Białe lampy to najpopularniejsze i klasyczne rozwiązanie do strefowego i dekoracyjnego oświetlenia domu, biura, sklepu, hotelu lub restauracji.

Zastosowanie białych lamp wiszących we wnętrzu

Lampy wiszące w białym kolorze łączą jednocześnie dekoracyjność i funkcjonalność, tworząc idealne wnętrze. Takie produkty w świetle dziennym pozwolą wizualnie powiększyć przestrzeń pokoju, a w ciemności stworzą wyjątkową atmosferę przytulności i komfortu zarówno do pracy, jak i wypoczynku. Ich zastosowanie jest uważane za uniwersalną opcję, ponieważ idealnie pasują do absolutnie każdego projektu wnętrza, jednocześnie podkreślając jego indywidualność. Można zdecydować się na lampę, której półkula wykonana jest z włókna szklanego, błyszcząca na zewnątrz natomiast jej matowy szklany dyfuzor do źródła światła, umieszczony jest pośrodku półkuli.

Często wybieranym modelem lampy wiszącej jest plafon będący uosobienie najnowszych trendów wnętrzarskich oraz klasycznej elegancji. Istotną cechą tego typu oświetlenia jest ich ponadczasowość. Prosty, stylowy i elegancki. Białe lampy wiszące w formie plafonu to przede wszystkim geometryczny abażur, który może być wykonany z różnych materiałów, rozpraszając światło lekko i fantazyjnie. Uniwersalny kształt i subtelny design będzie odpowiedni w każdym wnętrzu, zaaranżowanym zarówno w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim czy minimalistycznym. Lampy wiszące w takim odcieniu zapewnią główne źródło światła w salonie, sypialni lub będą eleganckim elementem dekoracyjnym w restauracji, biurze czy wnętrzu hotelowym. Młodzież lubi kolor biały u chętnie wybiera w tym odcieniu meble oraz lampy wiszące, biurkowe oraz lampy stojące. W naszej ofercie znajdziesz również czarne lampy.