Lampki nocne druciane

Aktualnie przeglądasz 11 produktów z kategorii Lampki nocne druciane. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 11 z 11 ofert

Sypialnia to wyjątkowe pomieszczenie w mieszkaniu. Odpowiednia jej aranżacja pozwala na stworzenie przytulnej przestrzeni odpoczynku. Aby stworzyć takie miejsce należy przemyśleć kwestię wygodnych mebli i stylowych dodatków. Do takiego pomieszczenia warto również wprowadzić przyjemne oświetlenie. Lampka nocna druciana będzie nie tylko ciekawą dekoracją wnętrza sypialnianego, ale również niezbędnym urządzeniem podczas chwil z książką spędzanych w łóżku.

Jakie oświetlenie w sypialni?

Przemyślane oświetlenie to bardzo ważny element dobrze urządzonego mieszkania. W sypialni mamy najczęściej do czynienia z trzema źródłami światła. Jednym z nich jest lampa sufitowa, która pełni oczywistą, użyteczną funkcję. Jednak ograniczenie oświetlenia sypialni wyłączenie do lampy sufitowej nie jest dobrym pomysłem. Wystarczy sobie wyobrazić sytuację, w której chcemy wyjść z łóżka w środku nocy. Wówczas niezbędne okazują się lampki nocne. Dzięki nim, możemy w wygodny sposób oświetlić pomieszczenie, nie wstając nawet z łóżka. Są one potrzebne również podczas popołudniowej drzemki, kiedy chcemy wprowadzić do wnętrza delikatne światło, ale również podczas wieczornej lektury w łóżku. Lampki nocne są również stylową dekoracją wnętrza.

Lampka druciana w sypialni

Lampy druciane to bardzo modny dodatek do wnętrz. Występują one w wielu kształtach, dzięki czemu mogą być dopasowane do naszych potrzeb. Stylowy, minimalistyczny design lamp drucianych sprawia, że pasują one do każdego pomieszczenia, również sypialni. Dzięki temu, druciane lampy sprawdzają się także w roli lampek nocnych. Sporą ich zaletą jest to, że eksponują one całe światło emitowane przez żarówkę. Wówczas, intensywność światła dostosowujemy do swoich preferencji za pomocą mocy żarówki. Lampki nocne druciane to idealne rozwiązanie do przestrzeni minimalistycznej, bądź takiej, w której znajduje się już wiele różnych dodatków. Prosty design lampek nie zaburzy dotychczasowej koncepcji pomieszczenia.

Lampki nocne druciane - stylowe dodatki do wnętrza

Lampy druciane łączą w sobie nowoczesny design ze stylem lat minionych. Dzięki temu, sprawdzają się w mieszkaniach w stylu nowoczesnym, industrialnym, ale również boho, czy rustykalnym. Bardzo dobrze komponują się z betonem, cegłą, drewnem, ale również na tle gładkiej ściany. To sprawia, że lampka nocna druciana pozwala na stworzenie ciekawej aranżacji również w sypialni. Jako jedne z niewielu lamp są ciekawym dodatkiem nie tylko w sypialni osób dorosłych, ale również młodzieży. Wykorzystując ozdobne żarówki do lampki drucianej mamy możliwość ozdobienia wnętrza nie tylko poprzez lampę, ale również żarówkę. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób lubujących się w delikatnym, przytłumionym świetle oraz przytulnych pomieszczeniach.

Lampka nocna druciana w wielu odsłonach

Druciane lampki, mimo swojej prostoty występują w wielu odsłonach. Najbardziej popularne są geometryczne kształty, jednak nie jest to jedyna opcja. Bardzo dobrze prezentują się też lampki nocne druciane w opływowych kształtach z eleganckim kloszem w środku. Wśród takich dodatków możemy też znaleźć opcje z abażurem, dzięki czemu idealne rozwiązanie znajdą dla siebie również fani połączenia tradycji z nowoczesnością. To jednak nie wszystko, ponieważ lampy druciane występują również w designerskiej odsłonie, dzięki czemu możemy wzbogacić swoją sypialnię o niebanalne oświetlenie na stoliku nocnym, czy też półeczce.

Lampka nocna druciana eksponuje stylową żarówkę

Dekoracyjne żarówki to ulubione gadżety dekoratorów wnętrz. Najlepszym sposobem, aby je wyeksponować jest zawieszenie ich samodzielnie, bądź wykorzystanie lampy, która nie zasłania żarówki. Lampka nocna druciana sprawdzi się tutaj idealnie. W takiej lampie żarówka jest dobrze widoczna oraz świetnie komponuje się z minimalistycznym wzorem drutu. Wyjątkowość żarówki Edisona polega na zastosowaniu ozdobnego żarnika, a często też przyciemnianego szkła. Żarniki te występują w wielu ciekawych wzorach, a sama żarówka może być dymiona z różną intensywnością. Dzięki temu, stosując żarówki dekoracyjne w drucianej lampce nocnej możemy zmieniać aranżację sypialni. Wystarczy wymiana żarówki, aby całkowicie odmienić wnętrze oraz wprowadzić do niego inną intensywność światła.

Lampka nocna druciana nie tylko na stolik nocny

Ogromną zaletą lamp drucianych jest również to, że są one uniwersalne. Tak jest również w przypadku drucianych lampek nocnych. Można je wykorzystać nie tylko obok łóżka, ale również w innych miejscach. Chcąc urządzić stylowe miejsce pracy można wykorzystać drucianą lampkę jako oświetlenie biurka. Ze względu na minimalistyczny styl lampki nocnejdrucianej, może być ona również umieszczona na stole, a nawet na półeczce. W ten sposób możemy zyskać nie tylko oświetlenie w dowolnym miejscu, ale również niezwykle stylową dekorację. Stosując takie rozwiązanie nie musimy obawiać się, że światło, które emituje lampka będzie zbyt ostre dla oczu. Wykorzystując ozdobne żarówki Edisona możemy dostosować intensywność światła według własnych preferencji.