Seria lamp Nowodvorski ALICE

Aktualnie przeglądasz 35 produktów z kategorii Seria lamp Nowodvorski ALICE. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 35 z 35 ofert

Kolekcja Alice to prosta kolekcja lamp różnego typu. Lampy alice nowodvorski to unikalne lampy do aranżacji każdego pomieszczenia. Kolorystyka oraz prosta konstrukcja sprawiają, że produkty nadają się do oświetlania przestrzeni wypoczynkowej, sypialnianej, kuchennej czy jadalnej. Różnorodność kolekcji pozwala na tworzenie unikalnych zestawów lamp. Takie kompozycje umożliwiają oświetlenie nawet najciemniejszego zakamarka domu. Kolory lamp można z powodzeniem dopasować do każdego typu wnętrza.

Charakterystyka kolekcji Alice

Lamp z kolekcji Alice można zaliczyć do klasyki gatunku. Prosta forma oraz pojedyncze kolory to charakterystyczne cechy kolekcji. Każda lampa alice skłaa się z prostej figury geometrycznej. Lampy na bazie stożka pozwalają na dobre oświetlenie każdego pomieszczenia. Nawet dostępny w kolekcji kinkietzostał stworzony na podstawie fragmentu stożka. W zależności od modelu kolor stożka może się różnić. Stożkowe lampy posiadają stalową podstawę pokrytą lakierem w kolorze czerni albo bieli. Każda podstawa jest zakończona stalowym krążkiem.

Kolekcja lamp pozwala składa się z serii kolorystycznych. W ofercie nowodvorski alice znajdziemy lampy w odcieniach: brązu, ecru, szarości, coffee, bieli oraz czerni. W zależności od modelu w kolekcja alice umożliwia dowolnym montaż lamp. Pośród oferty możemy zdecydować się na lampę wiszącą, stojącą, kinkiet alice albo lampę stołową. Podane modele można z powodzeniem wykorzystywać jako oświetlenie punktowe, ogólne bądź złożone. Wszystko zależy od naszych preferencji.