Seria lamp Nowodvorski SALVA

Aktualnie przeglądasz 5 produktów z kategorii Seria lamp Nowodvorski SALVA. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 5 z 5 ofert

Nowoczesna lampa Nowodvorski Salva to nie tylko zwykłe źródło światła. Stanowi samodzielny element dekoracyjny, jest jak małe dzieło sztuki, od razu przyciąga wzrok. Jest dostępna w aż 5 wersjach, a każda z nich przypomina pęcherzyki powietrza pod wodą. Światło z żarówki odbija się od błyszczących powierzchni kul tworząc efekt przyjemnego rozświetlenia wnętrza. To lampa sufitowa, która doskonale odnajdzie się w nowoczesnych aranżacjach.

Salva  - lampa, która "zrobi" wnętrze

Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to lampa, która ma nie tylko stanowić źródło światła, ale i zdobić wnętrze. Zdecydowanie nie jest to model, który ma wtopić się w tło. Każdy z 5 dostępnych modeli wyróżnia się charakterystycznymi kulami o różnej wielkości i zawieszonymi na różnej wysokości, tworząc nieregularne formy. Poszczególne wersje, w jakich dostępna jest lampa Salva różnią się liczbą kul oraz długością. Różni je też liczba źródeł światła - od 1 do aż 5. Wszystkie zostały wykonane ze szkła i stali nierdzewnej. Dominująca kolorystyka to szarość, choć połysk na jej powierzchni pozwala dopasować się jej do każdego wnętrza.

Gdzie sprawdzi się model Salva?

To lampa, która idealnie sprawdzi się w odważnych, nowoczesnych wnętrzach. Doskonale dopełni aranżacji w stylu minimalistycznym, gdzie okaże się silnym akcentem. To dobry wybór także do wnętrz typu glamour. Idealnie sprawdzi się nie tylko w przestrzeni prywatnej, ale i publicznej wprowadzając wrażenie luksusu. Pokojom hotelowym doda butikowego charakteru.