Zuma line

Aktualnie przeglądasz 641 produktów z kategorii Zuma line. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 48 z 641 ofert


Zuma Line to niewielki rodzinny biznes, który na przestrzeni lat rozwinął się do miana znanej i cenionej na rynku marki. Firma działa prężnie w branży oświetleniowej produkując wszelkiego rodzaju lampy przeznaczone do codziennego, domowego użytku. Przedsiębiorstwo to posiada szeroki asortyment, w którym każdy może znaleźć produkt idealnie pasujący do potrzeb oraz stylu wnętrza. Zuma Line przez lata swojej działalności zyskała renomę wśród klientów, a ich produkty stały się synonimem stylu oraz dobrego smaku.

Pracownicy oraz właściciele Zuma Line postawili sobie za cel stworzenie produktów które posiadają niepowtarzalną estetykę, a jednocześnie dostępne są na każdą kieszeń. Cel ten wydaje się niemal nieosiągalny, jednak jak się okazało - nie dla tej marki. Stworzyli całą gamę produktów, który sprawdzą się nawet w najbardziej ekstrawaganckich wnętrzach, a jednocześnie oferowane są w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki takiej polityce producent na nowo zdefiniował rynek ekskluzywnego oświetlenia i uczynił go zdecydowanie atrakcyjniejszym dla konsumentów. Warto podkreślić, że pomimo tego marka nie spoczęła na laurach i w dalszym ciągu regularnie prezentuje nowe produkty, które cechuje odważny i niepowtarzalny design. Praktycznie co sezon ukazują się nowe modele lamp, które stale podążają za nowymi trendami, ale przede wszystkim je kreują.

Lampy Zuma Line - oświetlenie w każdym stylu

Lampy Zuma Line zyskały swoją renomę poprzez szeroką ofertę, która charakteryzuje się szczególnymi walorami estetycznymi. Producent podzielił swój asortyment na wiele kategorii, a jedną z nich jest miejsce, w którym lampa zostanie zainstalowana. W ofercie Zuma Line można znaleźć między innymi: lampy do łazienek, lampy do kuchni, lampy stołowe, lampy do salonu i wiele innych. Produkty zostały również podzielone na rodzaje, wśród których można znaleźć: lampy podłogowe, lampy wiszące, kinkiety, spoty, oraz inne. Od klasyki po nowoczesne rozwiązania. To sprawia, że można dobrać odpowiednią lampę indywidualnie do każdego pomieszczenia. Lampa marki Zuma Line - jakie cechy posiada? Przede wszystkim jest synonimem stylu. Stonowane kolory, proste kąty, nowoczesne materiały oraz nowatorskie podejście do kształtu - to wszystko sprawia, że wnętrza nabierają ostatecznego, odważnego charakteru. W kontekście dzisiejszych nowoczesnych trendów w projektowaniu wnętrz Zuma oświetlenie sprawdza wręcz się idealnie. Jakich lamp warto użyć? Wszystko zależy on pomieszczenia. W asortymencie producenta obecne są rozwiązania przeznaczone do wnętrz o stylu: glamour, skandynawskiego, industrialnego, nowoczesnego, rustykalnego, a nawet vintage. Elastyczność oferty pozwala na dopasowanie swojego wyboru do pożądanego stylu pomieszczenia.

Oświetlenie Zuma Line - krystalicznie czyste światło

Wśród produktów Zuma Line widnieje również specjalny rodzaj lamp - wiszące lampy kryształowe. Stanowią one najbardziej elegancką i ekskluzywną formę oświetlenia, które sprawdzi się szczególnie dobrze w wytwornych i odważnie urządzonych salonach. Mieniące się kryształy poprzez niewielki iluminacje świetlne tworzą niepowtarzalną formę światła oraz wyjątkową atmosferę. Światło rozproszone przez kryształową strukturę znacznie lepiej i równomierniej rozprowadzi się w przestrzeni pomieszczenia. Dzięki temu można uzyskać znacznie lepsze oświetlenie przy użyciu żarówek o mniejszej mocy i mniejszym poborze prądu. Dzięki temu w aspekcie eksploatacji rozwiązanie to można uznać za ekonomiczne. Dlaczego jeszcze warto postawić na lampy kryształowe? Tego typu produkty swoją formą przypominają ręcznie wykonane żyrandole obecne w dawnych królewskich pałacach, jednak Zuma lampy zostały znacznie unowocześnione w aspekcie formy oraz funkcjonalności. Stanowczo bardziej pasują do dzisiejszych stylów wnętrz, dlatego projektując nowoczesną przestrzeń zdecydowanie można polegać na rozwiązaniach firmy Zuma Line.

Zuma Lampy - praktyka w zgodzie z nowoczesnością

Podstawową funkcją lamp jest oświetlenie danego pomieszczenia w taki sposób, aby można było z niego korzystać w komfortowych warunkach o każdej porze dnia, a nawet nocy. Nie pełnią wyłącznie funkcji ozdobnej, ale też wprowadzają nastrój i nadają wnętrzu ostateczny szlif. Oświetlenie Zuma Line idealnie sprawdzi się w tych zadaniach. Poza wyrafinowaną estetyką, doskonale oświetlają wnętrza w których się znajdują. Światło emitowane z lamp jest równomierne i pada pod odpowiednim kątem. Dzięki temu podczas przebywania w pomieszczeniu wzrok nie ulega zmęczeniu co pozwala na komfortowy wypoczynek lub pracę. Jest to kolejny powód, który zdecydowanie wyróżnia produkty tej marki. Lampy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby po zamontowaniu były całkowicie stabilne. Z kolei materiały użyte w procesie produkcji lampy Zuma Line gwarantują jej wytrzymałość i bezproblemowe użytkowanie na przestrzeni wielu lat. Nasz sklep to miejsce w którym można znaleźć produkty tego producenta, marki wykonanej w najwyższej jakości. Oferujemy szeroką gamę produktów typu lampa Zuma Line, które spełniają najwyższe wymagania naszych klientów.