Białe lampy wpuszczane

Aktualnie przeglądasz 19 produktów z kategorii Białe lampy wpuszczane. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 19 z 19 ofert

Lampy wpuszczane białe

Lampy wpuszczane białe zostały stworzone do montowania w podwieszanych sufitach. Ich kształt i rozmiar uzależniony jest od konkretnego modelu. Z reguły są one podwójne lub pojedyncze stałe lub ruchome. Ten drugi rodzaj pozwala na ustawienie źródła światła pod odpowiednim kątem. Przy większych pomieszczeniach zaleca się montowanie większej ilości spotów aby uzyskać odpowiednią ilość światła. Do najczęstszych pomieszczeń z użyciem owych lamp należą korytarz, salon, kuchnia oraz gabinet. Często stosowane są też w pomieszczeniach komercyjnych. Kolor biały jest kolorem bardzo uniwersalnym, który wpasuje się w każdą przestrzeń bez zbędnych ozdób. Prostota i klasycyzm jest tutaj podstawą.

Lampy wpuszczane białe z podwójnym źródłem światła

Lampy wpuszczane białe dedykowane dla sufitów podwieszanych doskonale sprawdzą się w swojej roli. Podwójne źródło światła doskonale oświetli pomieszczenie. W dodatku uniwersalny kolor dopasuje się do każdego wnętrza. Jest to przykład prostego i zarazem użytecznego oświetlenia, które sprawdzi się w nowoczesnej jak i klasycznej wersji.

Lampa mająca wzór reflektora doskonale sprawdzi się w eleganckim a zarazem prostym wnętrzu. Bardzo dobrze sprawdzi się w salonie, pokoju dziennym, korytarzu jak i biurze. Wykonana ze stali w białym kolorze świetnie wpasuje się w przestrzeń aranżacyjną.

Prostokątny kształt lampy wpuszczanej w sufit posiada miejsce na dwa źródła światła. Dzięki zamontowaniu kilku punktów świetlnych może służyć jako oświetlenie główne, co daje możliwość zamontowania zarówno w dużych jak i w małych pomieszczeniach. Lakierowany spot świetnie wkomponuje się w biel sufitu. Będzie tworzył spójną całość dając efektowne światło.

W centralnej części lampy wpuszczanej białej znajdują się dwa źródła światła. Doskonale spełni swoje zadanie zarówno w dużych jak i w małych pomieszczeniach, ujednolicając się z kolorem sufitu. Możliwość montowania po kilka spodów daje możliwość większej ilości źródeł światła, co jest bardzo pożądane przy większych pomieszczeniach.

Ruchome wnętrze spotu pozwala na regulowanie kąta padania światła, co jest bardzo przydatne w niektórych pomieszczeniach. Na przykład w korytarzu bądź w kuchni.

Lampy wpuszczane białe z pojedynczym źródłem światła

Ruchoma lampa wpuszczana biała jest oświetleniem, które będzie pasować zarówno do salonu jak i kuchni czy też biura. Zważywszy na fakt iż jest to pojedynczy spot, wskazane jest zainstalować większą ich liczbę. Dzięki zastosowaniu kilku lamp otrzymamy jaśniejsze światło. Kolor doskonale sprawdzi się w klasycznych miejscach jak i nowoczesnych.

Spot z pojedynczym światłem bez możliwości ustawienia w kształcie kwadratu jest uniwersalny w zastosowaniu. Warunkiem jest zawieszany sufit bez którego nie zamontujemy wpuszczanej lampy. Nowoczesne oświetlenie idealnie się sprawdzi również w garderobie, gdzie zazwyczaj nie mamy dużo przestrzeni, ze względu na małe gabaryty tegoż pomieszczenia.

Istnieją również modele lamp wpuszczanych białych w okrągłych kształtach, co daje ponadczasowy wizerunek. Co prawda może trudniej ją zamontować, jednak efekt jest zadowalający i efektowny. Podstawą dobrego wizerunku jest dobór odpowiednich lamp, które będą funkcjonalne a zarazem ciekawe. Z serią lamp dostępnych online jest to możliwe. Z nimi stworzysz ciekawą aranżację, która będzie cieszyć i zachwycać jednocześnie. Ponadto przy doborze odpowiedniej żarówki zaoszczędzisz energię elektryczną.

Lampy wpuszczane białe z potrójnym źródłem światła

Trzypunktowa lampa wpuszczana biała znajdzie swoje zastosowanie w salonie, biurze, korytarzu jak i w pomieszczeniach komercyjnych. Jest to rozwiązanie bardzo eleganckie i zachwycające swoja prostotą. Pomieszczenia w aranżacji klasycznej jak i również nowoczesnej będą współgrać z tego typu oświetleniem. Kolor lampy wzorowany na kształt reflektora na pewno przykuje uwagę domowników jak i odwiedzających. Można je montować po kilka, szczególnie jeśli chodzi o duże wnętrza. Kolejnym rozwiązaniem jest użycie kilku lamp z różną ilością źródeł światła, jeśli nasz pokój czy salon tego wymaga. Daje to szerokie pole do popisu i dowolną modyfikację lamp.

Zastosowanie lamp wpuszczanych białych

Zastosowanie lamp białych wpuszczanych jest bardzo szerokie. Właściwie rzecz biorąc wszystko zależy od naszej inwencji twórczej. Dodatkowym atutem spotów jest dowolna modyfikacja pod względem ilości, jednak z użyciem tego samego modelu. Nowoczesne rozwiązanie pozwala na stworzenie pożądanego efektu i klimatu w naszym mieszkaniu. Designerskie cechują się funkcjonalnością i nowoczesnością. Dużą popularnością cieszą się reflektory led, ponieważ poza swoimi walorami estetycznymi doskonale oszczędzają energię elektryczną. Ponadto charakteryzują się długą żywotnością. Na naszej stronie internetowej dostępne są lampy polskiego producenta, co jest gwarancją wysokiej jakości.

Spoty można użyć do oświetlenia wybranego elementu w pomieszczeniu, na przykład ozdoby gdzie dodatkowe światło wzbogaci jej walory wizualne. Istnieje wiele ciekawych rozwiązań z użyciem lamp wpuszczanych białych.