Plafony do łazienki

Aktualnie przeglądasz 5 produktów z kategorii Plafony do łazienki. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 5 z 5 ofert

Plafony jako oświetlenie do łazienki

Wybierając lampę do łazienki trzeba mieć na uwadze, iż jest to pomieszczenie gdzie panuje zwiększona wilgotność. Para może zniszczyć lampę jeśli nie będzie odpowiednio szczelna. Plafon do łazienki to rodzaj oprawy oświetleniowej, który doskonale sprawdzi się w tym pomieszczeniu. W ofercie sklepu jest dostępnych kilka rodzajów tego typu lamp.

Jakie funkcje muszą spełniać plafony do łazienki ?

Funkcje jakie muszą spełniać plafony do łazienki to przede wszystkim:

  • ochrona IP65, czyli przed wilgocią i kroplami wody;
  • wysoka jakość materiału, tworzywa z którego plafon jest wyprodukowany;
  • możliwość montowania na suficie lub na ścianie;
  • funkcjonalność i uniwersalność koloru i kształtu.

Jak wybrać plafony do łazienki?

Wybierając oświetlenie do łazienki, tak samo jak do każdego innego pomieszczenia, trzeba wziąć kilka bardzo ważnych kwestii. Przede wszystkim trzeba wybrać odpowiedni rodzaj oświetlenia. Wybierając plafony do łazienki, wybieramy wygodę i funkcjonalność. Jego atutem jest prosty klasyczny wzór oraz łatwość w utrzymaniu w czystości, co w łazience jest bardzo istotną kwestią. Dodatkowo są one odporne na wilgoć a być muszą, ponieważ są dedykowane do właśnie takich wnętrz. Przy dużej powierzchni można zamontować kilka plafonów do łazienki, co będzie wyrazem niezwykłego ładu panującego we wnętrzu. W naszej ofercie umieszczonej na stronie internetowej jest szeroki wybór tego typu lamp w klasycznej i minimalistycznej formie.

Rodzaje plafonów do łazienki

Jeśli chodzi o rodzaje plafonów do łazienki to można jeszcze tutaj zaliczyć spoty o nowoczesnej formie, które stworzone zostały z trwałej i odpornej na uszkodzenia stali lakierowanej. Dają ciekawy efekt wizualny, tym bardziej jeżeli są zamontowane w jednej linii obok siebie. Jeśli chodzi o kształt to występują w formie tuby, dając światło w określony punkt. Taki sposób montażu daje ciekawy efekt w nowoczesnym stylu. Dostępność kolorów jest szeroka. Kolorystyka w połączeniu z ciekawą formą znajdzie swoje odzwierciedlenie w najbardziej wymagającym pomieszczeniu mieszkania.

Przykłady plafonów do łazienki

Plafon do łazienki z kolekcji Arena jest przeznaczony głównie do montażu w łazience. Jego zwiększona szczelność pomaga na bezpieczne użytkowanie w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności. Istnieje możliwość umieszczenia w nim trzech żarówek, co jest bardzo funkcjonalne, ponieważ pozwoli na uzyskanie mocniejszego światła. Stal lakierowana z dodatkiem tworzywa sztucznego o okrągłym kształcie wpasuje się w każdą aranżację łazienki. Ponadto lampa jest dostępna w kolorze czarny, bardzo uniwersalny a zarazem klasycznym, który doskonale będzie pasował do czarno - białych płytek. W kolorze białym dopełni swoim wyglądem każdy kolor. Natomiast srebrny sprawdzi się w każdym stylu i nada mu ponadwymiarowy wydźwięk.

Plafon Malakka stworzony został z połączenia białego chromu oraz szkła i metalu. Swoją formą nawiązuje do klasycyzmu, który zawsze się sprawdza i jest wyrazem spokoju i harmonii panującej w otoczeniu. Jednak można pokusić się o oryginalne formy plafonu do łazienki i zdecydować się na zdobienia. Świetnie się tutaj sprawdzi taki w eleganckiej formie z dekoracyjnymi elementami. Elementy te przypominające styl klasyczny, nadadzą niepowtarzalnego wystroju naszej łazience.

Lampa sufitowa wyróżniająca się minimalizmem i funkcjonalnością jest najlepszym połączeniem plafonu przeznaczonego do tego typu pomieszczeń. Dodatkowo możliwość montażu na ścianie bądź suficie daje szerokie spektrum działania. Sprawdzi się to bardzo dobrze w łazience na poddaszu, gdzie jest skośny sufit. W takim wypadku plafon zamontowany na suficie, może oddawać zbyt małą ilość światła. Efektem będzie półmrok panujący w pomieszczeniu, co będzie męczyło nasz wzrok i utrudni funkcjonowanie. Kolor i kwadratowy kształt jest niezwykle oryginalny a jednocześnie klasyczny. Hermetyczna oprawa z ramką w indywidualnym kolorze sprawdzi się doskonale w warunkach panujących w łazience. Plafon sufitowy do łazienki z zabezpieczeniem przed kropelkami wody i parą będzie ideałem.

Plafon do łazienki jest idealnym oświetleniem tegoż że pomieszczenia. Spełniając wymagane kryteria posłuży przez długie lata, bez konieczności wymiany na inny. Stal lakierowana w kolorze srebrnym oraz mleczny klosz z tworzywa sztucznego nadadzą wizualnie ułożoną przestrzeń. Zastosowana została podwyższona szczelność, która jest nieodzownym elementem podnoszącym funkcjonalność plafonu do łazienki.

Do każdego rodzaju łazienki jest możliwość dobrania lampy spełniającej indywidualne potrzeby klienta. Zadowolenie konsumenta jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego dokładamy wszelkich starań aby każda osoba nabywająca towar z naszego sklepu internetowego była zadowolona w stu procentach, gdyż satysfakcja klienta jest bardzo ważna. Plafony do łazienki są stworzone z bardzo dobrych jakościowo materiałów oraz posiadają kryteria spełniające wymogi tak specyficznego pomieszczenia w domu jak łazienka.