Nowodvorski 6842 EYE S

od 99,00
Nowodvorski
NUMER (SKU)6842
SERIANowodvorski EYE
KATEGORIAkinkiety
CENA KATALOGOWA89,00

Porównaj ceny lampy Nowodvorski 6842 EYE S


99,00Kinkiet EYE BLACK 6842

Dane produktu


EAN5903139684293
Kolor czarny
Wysokość18 - 22 cm
Szerokość5,50 cm
Stopień ochronyIP20

Opis lampy Nowodvorski 6842 EYE S


Nowoczesny kinkiet EYE BLACK S 6842 z możliwością regulacji położenia klosza to forma dodatkowego kinkietu. Ten rodzaj lampy ma wiele możliwości zastosowania: z powodzeniem może zastąpić tradycyjną lampkę nocną, jeśli jest zamontowana nad łóżkiem, może służyć jako lampka biurkowa, a także jest typowym urządzeniem oświetleniowym w biurach i innych pomieszczeniach, które wymagają czytanie. Rozświetl określoną przestrzeń.

Kinkiet EYE BLACK 6842 łączy w sobie trzy proste elementy: uchwyt ścienny, podłokietnik i abażur. Forma jest minimalna, ale ponieważ kąt padania światła można regulować, jest praktyczny. Dzięki tym właściwościom można go łatwo łączyć z różnego rodzaju układami i stylami wnętrz. Produkt wykonany ze stali malowanej na czarno. Kinkiety posłużą jako dodatkowe oświetlenie pomieszczenia oraz podstawowe oświetlenie wąskich korytarzy

Kinkiet z serii EYE charakteryzuje się niezwykle prostym i nowoczesnym designem, który sprawdzi się w wielu aranżacjach. W każdym prostym pomieszczeniu szary regulowany reflektor rurowy będzie doskonałym źródłem światła punktowego. Będzie to doskonały wybór do wnętrz komercyjnych i mieszkalnych oraz doskonałe rozwiązanie oświetleniowe powierzchni roboczych.

Pozostałe produkty z serii Nowodvorski EYE


NAPISZ OPINIE