Lampa sufitowa Nowodvorski 5472 EYE L

od 85,00
Nowodvorski
NUMER (SKU)5472
SERIANowodvorski EYE
KATEGORIAlampy sufitowe
CENA KATALOGOWA85,00

85,00Spot EYE GRAPHITE 5472

EAN5903139547291
Kolor grafitowy
Wysokość40 cm
Szerokość5,50 cm
Długość5,50 cm
Stopień ochronyIP20

Opis lampy Nowodvorski 5472 EYE L


Nowoczesny sufitowy reflektor punktowy EYE Graphite L 5472 jest w kolorze grafitowym i wykonany z trwałej lakierowanej stali. Może się doskonale wyeksponować w urządzeniu oświetleniowym złożonym z kilku części lub może pojawić się samodzielnie, szczególnie nad kuchnią i stołem jadalnym. Lampa o wysokości 40 cm i średnicy 6 cm wyposażona jest w źródło światła, w którym możemy zastosować żarówkę GU10 o maksymalnej mocy 35W.

Reflektor EYE GRAPHITE L 5472 charakteryzuje się prostym, geometrycznym kształtem, który może służyć jako pojedyncze źródło światła lub jako uzupełnienie większej kompozycji. Produkt składa się z ramy w formie walca o średnicy 5,5 cm i wysokości 40 cm. Wyposażony w źródło światła-żarówkę GU10 o maksymalnej mocy 35W. Model wykonany ze stali pokrytej lakierem grafitowym.

Prezentowana seria EYE to lampy, które zyskały niezwykłą popularność. Ich wszechstronność i piękno oparte są na wszelkich zastosowaniach minimalizmu. Dzięki prostej formie największa natynkowa oprawa rurowa stanie się oryginalną ozdobą każdego pomieszczenia. Szare wykończenie modelu nada mu elegancji i mody, harmonijnie komponując się z nowoczesnymi wnętrzami, takimi jak salon, jadalnia oraz kawiarnie i restauracje.

Dobra nowoczesna lampa? Produkty Nowodvorski EYE są bardzo lubiane w miejscach, w których dominuje nowoczesny styl. Kluczowe cechy lamp metalowych to niezawodność i trwałość. Szczelność IP20 oznacza, że produkt jest odporny na drobne zanieczyszczenia (takie jak kurz), dzięki czemu można go umieścić w większości pomieszczeń w domu.

Pozostałe produkty z serii Nowodvorski EYE


NAPISZ OPINIE