Zuma line żyrandole

Aktualnie przeglądasz 6 produktów z kategorii Zuma line żyrandole. Możesz zawęzić tą kategorię, używając filtrów.

1 - 6 z 6 ofert

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą żyrandoli dystrybutora oświetlenia Zuma Line. Lampy Zuma Line cieszą się dużą popularnością wśród klientów oraz architektów, którzy chętnie wybierają lampy tej marki do swoich projektów. Warto przyjrzeć się tym modelom oświetlenia, które cechują się dobrą ceną oraz jakością. Lampy dostępne w asortymencie sklepu Pan Lampa są w zróżnicowanych cenach oraz w wielu kształtach i stylach, dlatego każdy dopasuje dla siebie odpowiedni model oprawy.

Jaką lampę sufitową wybrać do pokoju?

Na rynku dostępne są różne modele lamp sufitowych. Dobierając oprawę oświetleniową do pokoju możemy wybrać plafon, lampę wiszącą z kloszem lub bez niego, rozłożystą lampę - pająk, oraz klasyczny żyrandol. Wybór modelu zależy od efektu jaki chcemy osiągnąć. Jeżeli potrzebujemy światła nakierowanego np. na stół, albo inny mebel wybierzmy lampę wiszącą z kloszem. Taka oprawa zapewni nam dobre doświetlenie. Plafon najczęściej wybierany jest do przedpokoi oraz łazienek, jednak sprawdzi się również w innych pomieszczeniach. Plafon emituje światło tuż pod sufitem i rozprasza je w niewielkim stopniu, a więc będzie on dobrym rozwiązaniem do małych pomieszczeń. Lampy pająki posiadają kilka źródeł światła, które są od siebie oddalone. Lampy tego typu dobrze doświetlą całe wnętrze, dzięki równomiernemu rozsyłowi światła.

Żyrandol ozdobą salonu

Klasyczne żyrandole Zuma Line wybierane są najczęściej do oświetlania salonów. Przede wszystkim ze względu na ich wysokie walory estetyczne, ale również z powodu sposobu w jaki oświetlają pomieszczenie. W żyrandolu źródła światła skierowane są ku górze, co oznacza, że światło nie będzie bezpośrednio skierowane na pokój, ale bardziej ku sufitowi i rozproszone po całym wnętrzu. Dzięki temu w salonie powstanie relaksująca atmosfera, w szczególności, gdy do lampy wybierzemy żarówki emitujące ciepłe światło. Aby nie zepsuć efektu świetlnego, który daje żyrandol, trzeba pamiętać o zawieszeniu lampy na odpowiedniej wysokości. Zawieszona za nisko będzie razić nas w oczy, a zamontowana za wysoko nie doświetli odpowiednio wnętrza. Jeżeli poszukują Państwo klasycznego żyrandola do swojego salonu to warto kupić żyrandol Zuma Line, który będzie zarówno trwały jak i bardzo szykowny.

Żyrandol Zuma Line - dobry design w dobrej cenie

Oprawy oświetleniowe proponowane przez Zuma Line to zarówno żyrandole, jak też kinkiety, lampy stołowe, spoty sufitowe, plafony i wiele innych. Marka oferuje całe serie produktów. Zatem kupując żyrandol Zuma Line możemy mieć pewność, że dobierzemy do niego również oświetlenie boczne i stołowe w tym samym stylu. Jest to bardzo wygodne podczas urządzania wnętrza, ponieważ oszczędza czasochłonnego poszukiwania pasujących do siebie modeli lamp. Produkty Zuma Line są starannie wykonane i charakteryzują się wysoką jakością oraz umiarkowaną ceną. Dystrybutor oświetlenia udziela również gwarancji na swoje produkty. Klienci oraz architekci chętnie wybierają oprawy Zuma Line, żyrandol tej marki z pewnością będzie udanym zakupem na lata.