Kinkiet Nowodvorski 5664 LOFT

od 169,00
Nowodvorski
NUMER (SKU)5664
SERIANowodvorski LOFT
KATEGORIAkinkiety
CENA KATALOGOWA169,00

169,00Kinkiet LOFT CHOCOLATE 5664

EAN5903139566490
Materiał metal druciane
Wysokość28 cm
Szerokość25 cm
Stopień ochronyIP20

Opis lampy Nowodvorski 5664 LOFT


Mały model LOFT CHOCOLATE 5664 to mniejsza wersja kinkietu LOFT i propozycja wpisująca się w trendy w stylu industrialnym i loftowym. Niezwykły kolor od ciemnobrązowego do czarnego sprawia, że ten kinkiet naprawdę przyciąga wzrok. Rzeczywisty rozmiar to 40 cm x 25 cm (średnica x głębokość), a kinkiet można łatwo dostosować do różnych układów.

Kinkiet LOFT CHOCOLATE 5664 przyciągnie tych, którzy cenią sobie nieoczywisty design retro. Nie ma wątpliwości, że ozdobą lampy jest stylizowany korpus oparty na dwóch kolorach dolnego przedłużenia baldachimu - brązowym na zewnątrz i miedzianym od wewnątrz. Dodatkowo żarówka jest otoczona oryginalną klatką. Model wykonany jest z lakierowanej stali i ma w najszerszym miejscu średnicę 25 cm. Ciekawe ustawienia staną się przyciągającymi wzrok elementami dekoracyjnymi.

Oryginalna lampa loft LOFT to ciekawa propozycja marki Nowodvorski. To praktyczny wybór dla wyjątkowych domów poprzemysłowych. Hala jest zwykle bardzo ciemnym miejscem. To światło może natychmiast zapewnić mu odpowiednią jasność. Głównymi zaletami lamp metalowych są niezawodność i duża trwałość. Warto zaznaczyć, że w pokazanej tu ramie wysokość to dokładnie 40 cm. Szukając odpowiedniej średnicy pamiętaj, że średnica tutaj wynosi 25 cm. Waga produktu jest bardzo ważną funkcją. W przypadku tej lampy waga wynosi 1,06 kg. Stopień szczelności IP20 oznacza, że obiekt nie jest łatwo narażony na działanie małych zanieczyszczeń (takich jak kurz), dzięki czemu można go łatwo umieścić w prawie każdym pomieszczeniu.

NAPISZ OPINIE