Lampa wpuszczana Nowodvorski 6972 CEILING COB

Oferta chwilowo niedostępna
Nowodvorski
NUMER (SKU)6972
SERIANowodvorski CEILING COB
KATEGORIAlampy wpuszczane
CENA KATALOGOWA63,00

EAN5903139697293
Kolor biały

Opis lampy Nowodvorski 6972 CEILING COB


Oprawa wpuszczana DOWNLIGHT COB 6972 to bardzo praktyczne i przydatne rozwiązanie do wnętrz, które wymagają dodatkowego oświetlenia punktowego. Oprawa wpuszczana wyposażona jest we wbudowane źródło światła o mocy 5W. Oczko można montować na równo w wielu typach pomieszczeń.

Oświetlenie sufitowe pozwala osiągnąć pełną swobodę przy zachowaniu maksymalnej przestrzeni. Modele z serii CEILING COB to punktowe źródła światła, które dzięki prostemu kształtowi, uniwersalnemu białemu i okrągłemu kształtowi można je zamontować w dowolnym miejscu. Dzięki wbudowanemu modułowi LED emituje ciepłe, kolorowe światło i możesz cieszyć się energooszczędnymi rozwiązaniami w dowolnym miejscu.

Idealna nowoczesna lampa? Model CEILING firmy Nowodvorski jest bardzo chętnie umieszczany w miejscu, w którym dominuje nowoczesny styl. Hol jest zwykle bardzo ciemnym miejscem. Światło pomoże szybko zapewnić mu odpowiedni poziom oświetlenia. Jakie są cechy plastiku widocznego dla lampy? Jest trwały, lekki i mocny. Lampy ze zintegrowanymi diodami LED charakteryzują się dużą wydajnością, wieloletnią trwałością oraz bardzo nowoczesnym wyglądem. Ciepłe oświetlenie nadaje się do naszego miejsca odpoczynku. W takim przypadku nie musisz się martwić kupnem żarówek, ponieważ je włączyłeś.

Pozostałe produkty z serii Nowodvorski CEILING COB


NAPISZ OPINIE