Lampa wpuszczana Nowodvorski 6972 CEILING COB

Produkt niedostępnyOferta chwilowo niedostępna
Nowodvorski

NUMER (SKU)6972
SERIANowodvorski CEILING COB
KATEGORIAlampy wpuszczane
CENA KATALOGOWA63,00

Kategorie

Wszystkie kategorie, w których występuje ten produkt.

Dane produktu

EAN5903139697293
Kolor biały

Opis lampy Nowodvorski 6972 CEILING COB

Oprawa wpuszczana DOWNLIGHT COB 6972 to bardzo praktyczne i przydatne rozwiązanie do wnętrz, które wymagają dodatkowego oświetlenia punktowego. Oprawa wpuszczana wyposażona jest we wbudowane źródło światła o mocy 5W. Oczko można montować na równo w wielu typach pomieszczeń.

Oświetlenie sufitowe pozwala osiągnąć pełną swobodę przy zachowaniu maksymalnej przestrzeni. Modele z serii CEILING COB to punktowe źródła światła, które dzięki prostemu kształtowi, uniwersalnemu białemu i okrągłemu kształtowi można je zamontować w dowolnym miejscu. Dzięki wbudowanemu modułowi LED emituje ciepłe, kolorowe światło i możesz cieszyć się energooszczędnymi rozwiązaniami w dowolnym miejscu.

Idealna nowoczesna lampa? Model CEILING firmy Nowodvorski jest bardzo chętnie umieszczany w miejscu, w którym dominuje nowoczesny styl. Hol jest zwykle bardzo ciemnym miejscem. Światło pomoże szybko zapewnić mu odpowiedni poziom oświetlenia. Jakie są cechy plastiku widocznego dla lampy? Jest trwały, lekki i mocny. Lampy ze zintegrowanymi diodami LED charakteryzują się dużą wydajnością, wieloletnią trwałością oraz bardzo nowoczesnym wyglądem. Ciepłe oświetlenie nadaje się do naszego miejsca odpoczynku. W takim przypadku nie musisz się martwić kupnem żarówek, ponieważ je włączyłeś.

Seria Nowodvorski CEILING COB

Wszystkie produkty z serii CEILING COB marki Nowodvorski.

Nowodvorski 6971 CEILING COB lampa wpuszczana
Produkt niedostępny31,90 PLN