Zuma Line WL16016 NOBLI

od 269,00
Zuma Line
NUMER (SKU)WL16016
SERIAZuma Line NOBLI
KATEGORIAkinkiety
CENA KATALOGOWA269,00

Porównaj ceny lampy Zuma Line WL16016 NOBLI


269,00Kinkiet NOBLI WL16016

Dane produktu


EAN2011006027845
Kolor srebrny, biały
Wysokość5 cm
Szerokość60 cm
Głębokość7,50 cm
Stopień ochronyIP20

Opis lampy Zuma Line WL16016 NOBLI


Nowoczesny kinkiet NOBLI WL16016 to minimalistyczna propozycja na ściany każdego pomieszczenia. Wbudowana dioda LED o temperaturze barwowej 3000 K emituje ciepłe, białe światło, tworząc we wnętrzach przyjemną i relaksującą atmosferę. Mała głębokość lampy sprawia, że model można zamontować nawet w wąskiej przestrzeni, takiej jak hol. Model ma 60 cm szerokości i tylko 3,5 cm wysokości i wystaje 7,5 cm ze ściany.

Zupełnie nowy kinkiet NOBLI jest zdecydowanie designerskim elementem dekoracyjnym, który mamy nadzieję Państwu polecić. Wykonany jest ze srebrnego metalu, a odbite światło wytwarza ekologiczny oświetlacz LED, który dobrze oświetli całe pomieszczenie. Instalacja przeznaczona jest do nowoczesnego i prostego wystroju wnętrz. Gorąco polecamy nasze paski świetlne!

Wśród nowoczesnych lamp na uwagę zasługują: produkty NOBLI firmy Zumaline. Prawie każde nowoczesne mieszkanie jest warte zakupu tego rodzaju sprzętu oświetleniowego. Światło to najczęściej występuje w przestrzeni biurowej. Głównymi cechami lamp metalowych są niezawodność i wysoka trwałość. Ciepłe światło to świetne miejsce na relaks. Szczelność IP20 oznacza, że na produkt nie mają łatwo wpływ drobne zanieczyszczenia (takie jak kurz), dzięki czemu można go zainstalować w prawie każdym pomieszczeniu. W takim przypadku nie musisz martwić się kupnem żarówek, ponieważ są one dostarczane w całości. Zastosowanie technologii LED zapewnia znaczne oszczędności kosztów energii oraz znacznie wydłuża żywotność systemu oświetleniowego. Montaż nad lustrem zapewni równomierne oświetlenie całej tafli, co jest szczególnie ważne, zwłaszcza podczas nakładania makijażu czy golenia.

Pozostałe produkty z serii Zuma Line NOBLI


NAPISZ OPINIE