Porównaj ceny lampy Zuma Line P17212 MARL

Lampa wisząca MARL P17212
Produkt dostępny
119,20

Dane produktu

EAN2011006027593
Kolor czarny
Materiał druciane
Wysokość130 cm
Szerokość20 cm
Rodzaj trzonka E27
Stopień ochronyIP20

Opis lampy Zuma Line P17212 MARL

Ciekawą kompozycją jest metal żelazny. Żyrandol MARL P17212 będzie fascynującym elementem dekoracyjnym, który z pewnością przyciągnie uwagę gości. Okrągły klosz o średnicy 20 cm wykonany jest z cienkiego metalowego drutu, który zapewnia ruch światła i cieni w pomieszczeniu. Jedna plamka świetlna oparta jest na żarówce E27 o maksymalnej mocy 60 W.

Zwieszak z drutu metalowego MARL przyciągnie uwagę miłośników designerskiego oświetlenia. Kulisty klosz, który odsłania źródło światła, stanie się mocnym detalem aranżacyjnym. Dopóki dana lampa znajdzie się w salonie, kuchni, korytarzu, pokoju młodzieżowym czy sypialni, nowoczesna dekoracja wnętrza zyska niepowtarzalny element dekoracyjny. Proponowany model oświetlenia to oprawa odpowiednia do restauracji, barów, kawiarni i sklepów.

Styl loftowy staje się coraz modniejszy. Jeśli chcesz zharmonizować się z otaczającym środowiskiem, wybierz mocną lampę Zumaline MARL w stylu industrialnym. Podczas posiłku w restauracji światło musi być wystarczająco jasne. Najważniejszymi zaletami wyrobów metalowych są niezawodność i duża trwałość. Szczelność na poziomie IP20 oznacza, że produkt jest odporny na drobne zanieczyszczenia (takie jak kurz), dzięki czemu można go łatwo zainstalować w prawie każdym pokoju rodzinnym.