Nowodvorski 9688 CAMERON

od 279,00
Nowodvorski
NUMER (SKU)9688
SERIANowodvorski CAMERON
KATEGORIAplafony
CENA KATALOGOWA279,00

Porównaj ceny lampy Nowodvorski 9688 CAMERON


279,00PLAFON CAMERON TAUPE III 9688 Nowodvorski

Dane produktu


EAN5903139968898

Opis lampy Nowodvorski 9688 CAMERON


Średniej wielkości sufitowa oprawa CAMERON TAUPE III 9688 to trójpłomieniowa oprawa sufitowa, której okrągły kształt pozwala na różnorodne aranżacje. Niezwykły kolor ciemnoszary zestawiony z bielą tworzy prosty i nowoczesny design - lampa ta zasługuje na zastosowanie w pomieszczeniach utrzymanych w jasnych i ciemnych barwach. W zależności od dobranej żarówki może być idealnym wyborem do oświetlenia pomocniczego lub głównego w mniejszych pomieszczeniach - oprawa może pomieścić do trzech źródeł światła, a jej moc nie powinna przekraczać 25W.

Większe sufity z okrągłymi kloszami są popularnym i bardzo popularnym wyborem dla naszych klientów. Nic dziwnego - jego uniwersalność i neutralna biel sprawdzają się w wielu aranżacjach. Miękkie światło przenika przez papierową zasłonę, która wprowadzi bardzo komfortową atmosferę do każdego pomieszczenia. Będzie również doskonałym rozwiązaniem dla biur i lokali handlowych.

Czy najbardziej stylowy wygląd wnętrza jest dla Ciebie kluczem? Sprawdź nowoczesną lampę Cameron firmy Nowodvorski. Takie oświetlenie to ciekawy dodatek do sypialni. Jaka jest różnica między tworzywem sztucznym zastosowanym w lampie? Jest trwały, lekki i mocny.

Pozostałe produkty z serii Nowodvorski CAMERON


NAPISZ OPINIE