Kinkiet Nowodvorski 9371 ALANYA

Produkt niedostępnyOferta chwilowo niedostępna
Nowodvorski

NUMER (SKU)9371
SERIANowodvorski ALANYA
KATEGORIAkinkiety
CENA KATALOGOWA359,00

Dane produktu

EAN5903139937191

Opis lampy Nowodvorski 9371 ALANYA

Szary kinkiet ALANYA 9371 to jedna z lamp łączących w sobie klasyczne i nowoczesne trendy. Klosz o wysokości 50 cm umieszczony na ramie ze stali czarnej. Wygląda bardzo nowocześnie, dzięki czemu lampę można zastosować w wielu typach pomieszczeń, od sypialni po hotele i wnętrza komercyjne. Model ALANYA może być dobrym zamiennikiem lamp podłogowych lub nocnych - doskonale oświetli przestrzeń przy fotelu lub nad łóżkiem.

Aby wprowadzić do pomieszczenia więcej blasku, proponujemy elegancki, szary kinkiet ALANYA 9371, którego podstawą jest kinkiet i dwa przecinające się elementy z abażurem. Forma jest taka sama, jak cała linia produktów tej serii szklanych abażurów ze stali i tkaniny. Ponieważ znajdują się one w kluczowych miejscach, zastosowanie wielu kinkietów może być jedynym urządzeniem oświetlającym pomieszczenie.

Spośród wszystkich nowoczesnych lamp na szczególną uwagę zasługuje produkt Nowodvorski ALANYA. Niemal wszystkie współczesne dekoracje wnętrz warte są zakupu tego rodzaju sprzętu oświetleniowego. To oświetlenie jest ciekawym elementem do zainstalowania w sypialni. Do produkcji tej lampy użyto tkanin. To uniwersalne rozwiązanie, cieszące się od dawna popularnością. Aby oświetlenie jak najlepiej odpowiadało Twoim potrzebom, należy pamiętać, że wysokość żarówki to 50 cm. W celu zharmonizowania modelu z przestrzenią należy model dobrać odpowiednio do miejsca montażu. Warto wiedzieć, że jego średnica wynosi 30 cm.

Seria Nowodvorski ALANYA

Wszystkie produkty z serii ALANYA marki Nowodvorski.

Nowodvorski 9370 ALANYA lampa sufitowa
Produkt dostępny699,00 PLN
Nowodvorski 9373 ALANYA lampa sufitowa
Produkt niedostępny699,00 PLN
Nowodvorski 9367 ALANYA kinkiet
Produkt niedostępny359,00 PLN