Nowodvorski 6823 DOWNLIGHT LED

od 53,10

-10%59,00 zł
Nowodvorski
NUMER (SKU)6823
SERIANowodvorski DOWNLIGHT
KATEGORIAlampy sufitowe
CENA KATALOGOWA59,00

Porównaj ceny lampy Nowodvorski 6823 DOWNLIGHT LED


53,10LAMPKA PODTYNKOWA DOWNLIGHT LED 7 SILVER 6823 Nowodvorski - WYPRZEDAŻ -
59,00LAMPKA PODTYNKOWA DOWNLIGHT LED 7 SILVER 6823 Nowodvorski

Dane produktu


EAN5903139682398
Kolor srebrny, biały
Rodzaj trzonka LED

Opis lampy Nowodvorski 6823 DOWNLIGHT LED


Oprawa wpuszczana DOWNLIGHT LED 7 SILVER 6823 to oprawa wpuszczana, doskonale nadająca się do zastosowania jako praktyczny reflektor. Oświetlacz posiada możliwość regulacji pochylenia źródła światła, co pozwala na dostosowanie kąta padania światła do własnych potrzeb i wymagań.

Miejsce ekspozycji to minimalistyczna wpuszczana lampa przeznaczona dla miłośników nowoczesnych dekoracji. W okrągłym srebrnym akcesorium wbudowany jest moduł LED. To rozważne rozwiązanie, ale fascynująca jest jego nowatorska forma. Model ten z powodzeniem wykorzystasz jako punktowe źródło światła. Idealnie sprawdzi się do oświetlenia salonów, kuchni, korytarzy, biur i przestrzeni handlowych.

Nowoczesna lampa główna? Nowodvorski model DOWNLIGHT LED chętnie kupuje miejsca w nowoczesnym stylu. Hol jest zwykle stosunkowo ciemnym pomieszczeniem. To światło natychmiast pomoże zapewnić prawidłowy poziom oświetlenia. Podstawowymi cechami wyrobów metalowych są niezawodność i trwałość. Zintegrowane oświetlenie LED to wysoka wydajność świetlna, wieloletnia trwałość i bardzo nowoczesny wygląd. Szczelność IP20 oznacza, że obiekt jest odporny na wpływ drobnych zanieczyszczeń (np. Kurzu), dzięki czemu można go umieścić w prawie każdym pomieszczeniu. W takim przypadku nie musisz martwić się zakupem żarówek, ponieważ są one już w żarówkach. Każdy, kto chce szybko dostosować lampę do własnych wymagań, będzie zadowolony z ruchomego źródła światła.

Pozostałe produkty z serii Nowodvorski DOWNLIGHT


NAPISZ OPINIE