Lampa sufitowa Nowodvorski 6823 DOWNLIGHT LED

Produkt niedostępnyOferta chwilowo niedostępna
Nowodvorski

NUMER (SKU)6823
SERIANowodvorski DOWNLIGHT
KATEGORIAlampy sufitowe
CENA KATALOGOWA59,00

Kategorie

Wszystkie kategorie, w których występuje ten produkt.

Dane produktu

EAN5903139682398
Kolor srebrny, biały
Rodzaj trzonka LED

Opis lampy Nowodvorski 6823 DOWNLIGHT LED

Oprawa wpuszczana DOWNLIGHT LED 7 SILVER 6823 to oprawa wpuszczana, doskonale nadająca się do zastosowania jako praktyczny reflektor. Oświetlacz posiada możliwość regulacji pochylenia źródła światła, co pozwala na dostosowanie kąta padania światła do własnych potrzeb i wymagań.

Miejsce ekspozycji to minimalistyczna wpuszczana lampa przeznaczona dla miłośników nowoczesnych dekoracji. W okrągłym srebrnym akcesorium wbudowany jest moduł LED. To rozważne rozwiązanie, ale fascynująca jest jego nowatorska forma. Model ten z powodzeniem wykorzystasz jako punktowe źródło światła. Idealnie sprawdzi się do oświetlenia salonów, kuchni, korytarzy, biur i przestrzeni handlowych.

Nowoczesna lampa główna? Nowodvorski model DOWNLIGHT LED chętnie kupuje miejsca w nowoczesnym stylu. Hol jest zwykle stosunkowo ciemnym pomieszczeniem. To światło natychmiast pomoże zapewnić prawidłowy poziom oświetlenia. Podstawowymi cechami wyrobów metalowych są niezawodność i trwałość. Zintegrowane oświetlenie LED to wysoka wydajność świetlna, wieloletnia trwałość i bardzo nowoczesny wygląd. Szczelność IP20 oznacza, że obiekt jest odporny na wpływ drobnych zanieczyszczeń (np. Kurzu), dzięki czemu można go umieścić w prawie każdym pomieszczeniu. W takim przypadku nie musisz martwić się zakupem żarówek, ponieważ są one już w żarówkach. Każdy, kto chce szybko dostosować lampę do własnych wymagań, będzie zadowolony z ruchomego źródła światła.

Seria Nowodvorski DOWNLIGHT

Wszystkie produkty z serii DOWNLIGHT marki Nowodvorski.

Nowodvorski 6822 DOWNLIGHT LED lampa sufitowa
Produkt niedostępny49,00 PLN