Kinkiet Nowodvorski 6764 DEGAS LED S

Produkt dostępny259,00 PLN
Nowodvorski

NUMER (SKU)6764
SERIANowodvorski DEGAS
KATEGORIAkinkiety
CENA KATALOGOWA259,00

Kategorie

Wszystkie kategorie, w których występuje ten produkt.

Porównaj ceny lampy Nowodvorski 6764 DEGAS LED S

Kinkiet DEGAS LED CHROM S 6764
Produkt dostępny
259,00

Dane produktu

EAN5903139676496
Szerokość45 cm
Rodzaj trzonka 1 x LED
Stopień ochronyIP20

Opis lampy Nowodvorski 6764 DEGAS LED S

Kinkiet DEGAS LED chrom S 6764 to kinkiet wykonany z chromowanej stali o gładkiej powierzchni. Szerokość oprawy 45 cm jest mniejszą z dwóch dostępnych wersji w serii DEGAS - dostępna jest również opcja -59,5 cm. Konstrukcja lampy jest podobna do tzw. Galerii, ale kąta padania światła nie można regulować. Oczywistą zaletą jest to, że całkowita moc wbudowanego źródła światła LED to 8W. Doskonale nadaje się do podkreślania piękna obrazów, półek, korytarzy, restauracji, a nawet biur.

Kinkiet DEGAS LED CHROM S 6764 - idealny do półek, luster, obrazów oraz do iluminacji rodzinnych zdjęć, czyli może podświetlić wybrane miejsce wszędzie tam, gdzie potrzebne jest punktowe źródło światła. Model o szerokości 45 cm posiada wbudowaną taśmę LED składającą się z 40 diod, każda o mocy 0,2W. Strumień świetlny 370 lumenów i temperatura barwowa 3000K zapewniają ciepłe światło. Produkt odstaje od ściany na 13 cm, co ładnie oświetli elementy znajdujące się pod nim.

Spośród wszystkich nowoczesnych lamp warto wspomnieć o produktach DEGAS LED firmy Nowodvorski. To urządzenie oświetleniowe można bezpiecznie kupić do każdego nowoczesnego domu. Ta lampa to ciekawa pozycja w sypialni. Kluczowe cechy lamp metalowych to niezawodność i wysoka trwałość. Ciepłe odcienie są idealne do miejsc odpoczynku. Jeśli chcesz cieszyć się idealnie dopasowanym oświetleniem od samego początku, musisz zrozumieć jego specyfikację. Bardzo ważną wysokością jest wysokość, która w tej ramie wynosi 5 cm. W tym przypadku wartość szerokości wynosi dokładnie 45 cm. Warto zaznaczyć, że ta konstrukcja ma 13 cm długości. Waga jest bardzo ważną cechą. W przypadku tego modelu jego wartość wynosi 0,6 kg. Stopień szczelności IP20 oznacza, że produkt jest odporny na drobne zanieczyszczenia (takie jak kurz), dzięki czemu można go zainstalować w prawie każdym pomieszczeniu. W takim przypadku nie musisz martwić się zakupem żarówki, ponieważ żarówka została już dostarczona. Zastosowanie technologii LED może zapewnić dużą oszczędność energii i znacznie wydłużyć żywotność całego systemu oświetleniowego.

Seria Nowodvorski DEGAS

Wszystkie produkty z serii DEGAS marki Nowodvorski.

Nowodvorski 6765 DEGAS LED M kinkiet
Produkt niedostępny299,00 PLN